Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a fiú-lány barátságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a fiú-lány barátságban? Vagy az egyik előbb-utóbb többet akar majd? Honnan lehet észrevenni, ha az egyik félnél komolyabbra fordul a dolog?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

fiú.

sokat gondol rád, és ezt hangoztatja is

személyes tapasztalat :[

semmi nem lett belőle, az 1,5 éves barátságból

2013. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eleinte nem hittem benne, most sem nagyon hiszek benne, inkább csak próbálom barátságként kezelni a dolgot. Így kellemesebb, nem érhet egyikünket sem csalódás, igaz nem is olyan, mintha fergeteges szerelem lenne közöttünk, de így legalább nem érhet kudarc.

Alapvetően viszont nem létezik.

A pasik szoktak többet érezni, de mostanában elég sok lány is áldozatául esik a szerelemnek ami a barátságból szövődik.

Észre lehet venni, ha odafigyelsz, eleinte tagadni fogja az érzéseit talán a későbbiekben is. Ez csak rajta áll mennyire mutatja ki...

2013. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek lány barátaim. Van 1-2 lány akivel szoktam néha beszélgetni.

Amúgy van olyan lány akivel barátkoznék mert jófej.

2013. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hiszek benne. Vagyis nem csak hogy hiszek, hanem részem is van benne.
2013. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 B25 ***** válasza:
13 éves lány vagyok és már 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. Semmi több. Mindig poénkodunk hogy jaj imádlak meg ilyenek és nagyon röhögünk azon aki azt mondja hogy mi szerelmesek vagyunk egymásba. :D
2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BazieJoe válasza:
Nagyjából 6-7 olyan barátosném van akivel mindent meg tudok beszélni, némelyik férjes asszony, gyereke van más párkapcsolatban él semmi probléma sincs belőle létezik ilyen csak meg kell válogatni őket és úgy kell hozzáállni.
2013. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Megtapasztaltam mar tobbszor hogy egy ido utan a masik tenyleg tobbet akar. Szoval nem hiszek mar benne, mindig vege lett az ilyen baratsagaimnak :-/ Most van egy him nemu baratom mar 2 eve nagyon joban vagyunk de tenyleg csak baratsemmi tobb.. Remelem vegre lesz egy ellen pelda hogy baratok maradunk. :-)
2013. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha igazi barátságról van szó, ami magába foglal olyan dolgokat, mint az összhang, bizalom, másik szeretete stb, akkor, ha van vonzalom is, bizony igen könnyen szerelembe fordul át a dolog. Szóval előfordul. Meg az is, hogy simán barátok maradnak.

Féltékenykedés az egyik jel, amiből észre lehet venni.

2013. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem vannak fiú haverjaim, barátaim. Nem beszélek velük sokat, csak éppen annyit, hogy néha-néha pár percig elbeszélgetünk elmondjuk ki hogy van, kivel mi történt és stb. Igazából nem is engednénk soha, hogy egy baráti társalgásnál, viselkedésnél több legyen. Bár ők igazából olyan barátok akiket sokkal régebb óta ismerek.

Onnan veszem észre, hogy ha valaki többet akar, hogy kellemetlenül érzem magam mellette, máshogy nem tudom elmondani. :D Persze úgy kellemetlenül, hogy olyan mintha teljesen belém látna, meg az addigi viselkedése is más lesz.

2013. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!