Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne most a boldogságod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne most a boldogságod forrása?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:57
1 2 3
 11/28 Lazy Lover ***** válasza:
0%
300 millió huf :-$
2019. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ki.
2019. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
Egy fiatal csajszi aki csupi punciját nekem adja!
2019. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Eszközök és alapanyag ahhoz, hogy végre elkezdjem az általam óhajtott alkotómunkát. Ezenkívül az, hogy sikeres legyek benne.
2019. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

Boldog vagyok, önmagam miatt, látom a céljaim, teszek értük, a dolgokon amik zavarnak tudok változtatni, emelett pedig jó az életem:)

Szingli vagyok, nem másban keresem elsősorban a boldogságom,hanem magamban.

2019. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
Lottófőnyeremény, amit kevésbé jövedelmező, de kockázatmentes befektetésbe helyezve, a kamatokból élve szarhatnék az egész világra.
2019. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%

#16:

Nincs kockázatmentes befektetés.

2019. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
19%

Egy bizonyos nő.


Nagyon vonzott, nyitott volt rám, a szeme ragyogott ha rám nézett, nevettünk együtt, értette a vicceimet.Egy tanfolyam keretein belül vagyunk osztálytársak.


Megmondom őszintén nagyon régen kedveltem valakit ennyire, főleg ilyen gyorsan, megmozgatott.


Ott bukott el a dolog, hogy benne voltam egy párkapcsolatban ami nem működött jól, már napok óta a szakításon törtem a fejem.Ez a csaj adta meg a végső impulzust, nem kifejezetten miatta szakítottam, hanem mivel így még tudott mozgatni biztossá váltam, hogy egy halott kapcsolatban ülök.Na de mikor ezzel a leányzó al utoljára találkoztam még az akkori barátnőmmel voltam, emiatt lezártam magam.Az új lány feldobta a labdát a suliban, utána meg váltottunk is pár emailt tárgyilagos dolgokról, de mivel még kapcsolatban voltam nem akartam tisztességtelen lenni az akkor barátnőmmel, így nem mozdultam rá erre a lányra, pedig többször jelzett be.Így ő meg azt hitte, hogy félénk vagyok(nagyon nem), nem merem elhívni.Emiatt meg is szakadt a kontaktus, nem írt vissza, ami még már nekem nem tetszett, szóval valahol az önérzetem miatt sem foglalkozok már vele.


Persze öntudatlanul eszembejut rendszeresen és ez nagyon idegesít.

2019. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%
#17 Akkor majdnem kockázatmentes, így már jó? Állampapír és hasonlóak.
2019. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Lottó ötös sokat dobna a hangulatomon.
2019. júl. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!