Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet a probléma forrása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma forrása? Nekem csak az jön le, hogy anyósom. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3 éve együtt élünk van egy 9 hónapos kislányunk. Néhány hónapja vettem egy házat amit férjem újít fel én segítek ha valaki vigyáz a lányra. Egész jól megvoltunk persze a fáradtság miatt volt vita is.

Kb egy hete anyós eljön vigyázni a kislányra, hogy segíteti tidjak. Férjem néhány napja gyökeresen megváltozott folyton kiabál velem semmi sem jó amit csinálok. Ja nem csinálok semmit csak egész nap itthon ülök. De jó lenne. Újból nagyon sokszor a szájára veszi anyukámat ami nekem nagyon rosszul esik ezt ő is tudja ezért adtam neki egy pofont. Ezért majdnem vissza ütött. Végül is tudom hogy nem kellett volna de azt is tudja, hogy utálom ha anyát a szájukra veszik. Egyébként anyát utálja anyósom mert segít nekünk. Mindebből az új fajta viselkedésből nekem az jön le hogy újra tömi a fejét anyósom amire nem egyszer volt már példa.

Hiába kérdezem nem mond el semmit.

Ti mit gondoltok erről? Egyáltalán menthető még?


2019. máj. 29. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Hááát...A pofon után illik beadni a válást, akárki kapta.

De másik oldalról ott egy baba.

Megette ezt a fene, ti is addig húzzátok csak, amíg vissza tudsz menni dolgozni, hogy megélj a gyerekkel, aztán úgyis szétmentek. Kérdés, hogy addig milyen lesz légkör.

2019. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Elsővel teljes mértékben egyetértek.
2019. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen jellegű kérdéseknél valahogy mindig felmerül bennem ,hogy is mondjam szépen hogy akikről a kérdés szól (ne vedd magadra kérdező nem feltétlen rád gondolok) hogy milyen emberek. Nekem az egésznek kicsit ilyen alpári magyar jellege van.

Azt írod 3 éve vagytok együtt ha jól ertem (vagy nem?).

Van egy gyerek. Férjed sresszes az egy dolog. De akkor a saját anyja miatt lenne ilyen? Baja van az anyjával?

De a tiédet szidja? Valahogy normális emberek közt nekem ez nem fér bele.

Megütitek egymast? Na ez az a szint ahol nekem valami nagyon gyanús..

2019. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen mindig is baja volt az anyjával legalább is ahogy nekem mondta. Éveken keresztül elvette a fizetését, az orrom előtt könyörgött 200 Ft-ért. Folyton piszkálta valamivel. Nem tudom hogy az enyémet miért szidja de még az elején letisztáztuk kinek mi esik rosszul. 3 éve élünk együtt, 4 éve jöttünk össze.
2019. máj. 29. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tömi anyós a férjed fejét,hogy a Te házadban fog élni,vagyis tök mindegy kinek a nevén lesz, miben egyeztetek meg,de kiszolgáltatott,és férfi létére ilyen helyzetbe került,ami tiszta szégyen.

Viszont a Ti kapcsolotok megromlása nem itt kezdődött,és nem is anyós tett be,sztem.Az csak egy vonâs az "o" betűre.

2019. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Szerintem is az a baj,hogy az anyósnak nem tetszik,hogy a fia a te házadat újitja fel,és ezzel rágja a fülét.
2019. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy mi az ok ami miatt ilyen. Nem ezt érdemled. Ha tényleg szeretne,mindegy ki mikor mit mond neki...
2019. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!