Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha már most bizserge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha már most bizsergek, ha rágondolok? Pedig nem is ismerem igazán.

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk randira, nem is beszéltünk még kb semmit. De amiket látok róla és tudok is azok annyira szimpatikusak nekem.Valamiért azt érzem,hogy nagyon össze fogunk illeni és mikor eszembe jut a srác érzem azt a kellemes bizsergető érzést :) mármint a mellkasomban nem máshol!:))

Tudom,hogy nem kellene ,mert ki tudja,lehet az egész nagyon gáz lesz. És nem szabad beleélni magunkat semmibe!

De életmben egyszer volt már velem hasonló,akkor egy szempillantás volt,mélyen egymás szemében és onnantól tudtuk mindketten,hogy valami elkezdődött.


Most pont ezt érzem.Nagyon furcsa,mert a randira hívás előtt nem éreztem ezt.Bár feltűnt,hogy néha nézeget engem és akkor is szimpatikus volt,de semmi több.Mióta elhívott hírtelen más szemmel kezdtem el látni őt.

20L


2019. júl. 12. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha te mellkasnak hívod a barackodat. 😂 Normális. Tessék, ingyé megmondtam. Pénteki akció keretibe. 31F
2019. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális. Legyél izgatott amennyire csak jól esik és éld bele magad nyugodtan, legfeljebb csalódni fogsz.

De kérdem én, nem csalódnál egyébként is? Mindegy mert nem tudsz tenni ellene, akkor már éld csak bele magad nyugodtan és képzeld el milyen lesz.

Jó szórakozást. 🙂

2019. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, annál nagyobb lesz a pofára esés. Én szóltam...
2019. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3, miért vagy biztos abban,hogy pofára fogok esni? :/ amiket hallottam eddig róla,szinte teljesen ugyanaz az érdeklődési körünk, és nagyon nagyon kedves,nem az a jellemtelen típus. Szerintem hasonló a hasonlót kell,hogy vonzza és abból lesz egy jó kapcsolat:)
2019. júl. 12. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem vagyok benne biztos, hogy pofára fogsz esni. De nagyobb az esély rá, hogy igen, mint arra, hogy nem. Ezek a dolgok igen ritkán történnek úgy, mint a filmekben. Nagyon könnyen meglehet, hogy ő nem viszonozza az érzéseidet. De az sem kizárt, hogy te fogsz benne csalódni, bár ha így rá vagy gerjedve, erre azért kicsi az esély. Nem hiszek a tündérmesékben. Létezik, de nagy szerencse kell hozzá. Lehet lepontozni.
2019. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jó,de ha ő hívott el randira? akkor előbb nem ő szemlt ki engem? :D vagy csak úgy heccből elhívott?

nem én hívtam őt,én csak azután figyeltem fel rá. Nem mondom,hogy oda vagyok érte,csak ha végig gondolom az eseményeket akkor igen kellemes érzés és szinte már-már szerelmhez hasonló ,de ettől függetlenül még nem jelent nekem semmit.

2019. júl. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!