Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi? Már lekarolom magam tőle.

Figyelt kérdés
Van egy férfi 1,5 éve bámulgatjuk egymást.Próbáltam vele elkezdeni valamiféle kommunikációt, de vagy olyan zavarba jött, elpirult, hangja elment, hogy abba hagytam a dolgot, vagy annyira izgul a közelemben, hogy én sem mertem hozzá szólni. Nem vagyunk ismerősök, de minden nap látom(sajnos). Próbáltam sokszor figyelmen kívül hagyni, mert most legújabban ő is egyik nap azt sem tudja hogy bámuljon, mosolyog,messziről integet a másik nap meg rám sem néz.Tetszik nekem, de szeretném már hagyni a fenébe, de amikor nem foglalkozom vele akkor biztos ott tüsténkedik körülöttem, aztán megint semmi.27/N.
2019. júl. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem próbáljátok meg együtt?

Nem kell nyíltan, kérj tőle olyan segítséget ahol a közeledbe, vagy fizikai kontaktusba tudtok kerülni.

Érintsd meg valahogy, szerintem érteni fogja, és neked sem ciki.

2019. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lekarolod?
2019. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
karmolom...bocsi:)
2019. júl. 12. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem mer kezdeményezni, az nem szimplán érzelmileg fejletlen? 1,5 év és te egyszer-kétszer próbáltál "valamiféle kommunikációt".

Óvodások vagytok?

Ő is inkább depresszív lesz a gyengesége miatt, mintsem beszélgetést kezdeményezzen.

2019. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl tapasztalatlanok vagytok. a férfinek biztos első vagy neki...
2019. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!