Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak egy éve még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak egy éve még tetszettem, akkor nagy valószínűséggel tetszem neki most is?

Figyelt kérdés
Nem volt rajtam azóta szinte semmi változás, ha ez számít.
2019. júl. 12. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Nincs "egy férfi". Egyének vannak. Nem ismerjük az eseted, a férfiak pedig nem egy kaptafára készülnek. Lehet, hogy X illetőnek tetszel és lehet, hogy nem. Passz.
2019. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor írom értelmesebben. Tehát ha Bélának tavaly még tetszett Reni, akkor valószínű, hogy idén is fog? Vagyis, hogy tapasztaljátok ezt férfiak, általában hogy szokott nálatok ez lenni? Ennyire lennék kíváncsi.
2019. júl. 12. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Így már jobb. :P

Ez sok mindentől függ. Ha nem volt semmi negatív interakció a felek között, szerintem van rá esély.

2019. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem múlik el a dolog, ha erre vagy kíváncsi. Ahogy írod, nem változtál, tehát ugyan úgy érdeklődni fog irántad.

Nekem is volt nő az életemben aki éveken át tetszett és mikor összejöttünk, elárulta évek óta tetszettem neki én is. Nálam és nála sem változott a dolog pedig legalább 5-6 évig szemeztünk egymással titokban.

2019. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!:)

Volt egy kis negatív interakció valószínűleg, de nem tudom pontosan mi, mindegy ez hosszú... Csak külső szempontjából érdekel most a dolog.

2019. júl. 12. 15:19
 6/15 Rockarc ***** válasza:
20%

Ha sexre kellettel volna neki, akkor minden tovabbi nelkul. Ha konkretan komoly kapcsolatot akart es erzett is irantad valamit, akkor annak mar annyi, mert kiirtotta magabol az erzeseit iranyodban.


43F

2019. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy kiírtotta magából, ha többet is érzett?

Nem mondtam, hogy halálosan összevesztünk volna...

Amúgy még mindig csak a külsőre vonatkozik a kérdés!

2019. júl. 12. 15:28
 8/15 Rockarc ***** válasza:
13%

Onnan, hogy normalis onertekelesu ember nem fog 1 evig epedezni utanad. Minel tobb ido telt el, annal valoszinubb, hogy semmit nem erez irantad. Ha a kulso az egyetlen szempont, arra meg valaszoltam, ma is elvinne egy korre. Voltakeppen mit akarsz? Mert az lemaradt a leirasbol.


43F

2019. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nálam a 'negatív interakció' eltörli a vonzódást simán. De ettől még valaki más simán megdugna.
2019. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos nem lehet tudni. Ha nagyon bejöttél neki, akkor talán most is tetszik. De nem olyan lesz mint régen....


Kedved kérdező, meggondoltad magad vagy mi?

2019. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!