Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves múltam 4 hónappal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves múltam 4 hónappal és szűz, pedig voltak csajok akiknek tetszettem, de nagyon félénk természetem van. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
En 35 leszek 2 honap mulva, es tudtommal nem tetszettem senkinek, max nehany 50 eves sokgyerekes fogatlan ciganyasszonynak.
2019. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél. Ha például 25 éves szeretnél lenni, egyszerűen csak várnod kell. Ha nem szeretnél szűz lenni, menj el egy prostihoz! Ha párkapcsolatot szeretnél, gyűjts bátorságot!
2019. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresni egy hobbit, ami koedukált és jó vagy benne. Az önbizalom majd ledönti a félelmeidet. Legalábbis ott. Emellett meg lehet gazdagodni, ki lehet gyúrni magad, vagy szert lehet tenni egyéb mások által csábító dolgokra, mint pl valamilyen tudásra.

Vagy van egy másik megoldás. Eljársz szórakozó helyekre és iszol. Utóbbit azonban én nem javaslom, de mint opció megemlítem.

2019. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 24 éves múltál 4 hónappal, akkor nem szűz vagy, hanem bak. 😎


Egyébként önbizalmat növelni leginkább úgy lehet, ha olyan dolgokba vág bele az ember, amitől fél. Persze esetedben a csajozás is ilyen, de nem azzal kell kezdeni, előbb másszál sziklát, keress új munkahelyet, próbálj ki új dolgokat, amikbe eddig nem mertél belevágni, aztán ha már van egy kis önbizalmad, akkor nyomathatod a csajozást is.

2019. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj dolgozni azon, hogy ne legyél félénk. Mondjuk.
2019. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, önbizalom, önbizalom, ez a kulcs. A csajok nem komálják a félénk srácokat.


Ki kell lépni a komforzónából ez a kulcs.

Menj el egy PUA tanfolyamra pl, nekem bejött.

2019. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ilyen temperamentummal születem
2019. ápr. 28. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7. Én meg olyan voltam, hogy akkora pofám volt, hogy mindenkivel kb. csak ordítani tudtam, és mindenbe belepofáztam. Imádtam veszekedni, és minél hangosabb voltam annál jobb volt a lelkemnek. Aztán rájöttem, hogy nagyon gáz vagyok, és elkezdtem összeszedni magam, apránként visszavettem magamból, és mára már egész normális vagyok. Ha változtatni akarsz magadon, akkor nem tudod meg sikerül- e, ha meg se próbálod.
2019. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!