Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után nagyvécézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után nagyvécéztetek úgy, hogy a párotok a lakásban volt?

Figyelt kérdés

Ma a páromnál voltam, de valami nagyon nem volt jó a hasamnak és muszáj volt elmennem ott wc-re. Elég sokat voltam bent és tuti tudta, hogy mit csinálok. Nagyon ciki az ilyen kapcsolat elején? 1 hónapja vagyunk együtt

amióta hazajöttem csak ezen agyalok

21/lány


2019. júl. 12. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy ciki.. Ez természetes dolog.
2019. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki, nyugodj le, inkább az jöjjön ki, mint a körzeti orvos.
2019. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Ha esély van rá, hogy kihallatszik valami - soha!


Ha nem, akkor is jobb éjjel amikor alszik vagy épp nincs otthon.


(Igaz nekem nem nagyon lesz már ilyen szituáció az életemben)

2019. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Én is hogy szoktam szarni.

32/f

2019. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát én első találkozáskor kb 3-4 óra múlva mentem is a strand wc-be kullantani. Meghajtott a gyros extra. Legyet találtunk benne (nyilván ez valahol elkerülhetetlen). És ki udja mi más került még bele. És megmondtam, hogy megyek mosdóba, meghogy sokára jövök vissza. Nekem ez lazán megy, mert természetes dolog. Kukoricásba is lehet menni végre, így ha úton jön rám az ihlet, oda is teljes nyugalomban megyek trágyázni.
2019. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
2-3 év.
2019. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha ennyire zavar, vezesd be hogy sokszor zenével mászkálsz a lakásban, és viszed a zenével a mobilt a wc-re is :) ne legyen a zenébe szünet, és lírai rész :)

De ha van elszívó, az is valami. Különben nem ciki, de azért kényelmesebb észrevétlenül menni. Ez ilyen meditációs tevékenység, jobb ha ne zavarnak, ja a telefont azért is kell vinni mert különben ha akkor hívnak be fog kopogni a párod hogy telefon.

2019. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Túlparázod a témát. A párod is kakál, nincs ebben semmi gáz. Egy normális ember nem csinál ebből ügyet. Engem általanosban halálra csesztetett pár gyerek amiért nagyvécéztem az egyik szünetben, úgyhogy egy darabig én is féltem pl vendégségben elmenni, de hidd el, felnőtt embereknél ez egyáltalán nem téma. Ha a párod nem 12 éves, akkor az első randin is nyugodtan sz..rhatsz, nem fog megsértődni rajta :D
2019. júl. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt mondom, ez természetes! Nem kell túl agyalni a témát!


Ha peches vagy és rád jön a híg f.s.s, ha hangosan durrantasz, akkor így jártál és kész. A másik reakcióiból rájössz, mit szólt hozzá. Ha zavarja őt, akkor nem lesz következő randi, ha nem izgatja, akkor Te se csinálj gondot ebből.

2019. júl. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Amelyik férfinek törést okoz, hogy a barátnője is ember és a teste ugyanúgy működik mint az övé, az keressen magának guminőt.

Egyébként meg te sem vagy normális, ha ezen szorongsz.

2019. júl. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!