Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki olyannal nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki olyannal nem jön össze aki cigizik, van aki meg olyannal nem aki bent tart háziállatot a lakásban. Te melyiket tartod nagyobb gondnak? Cigi vagy az háziállat?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt nagy gondnak tartom, az állat helye kint van ahogy ősidők óta tartja a szokás, a cigizés meg egészségtelen.
2017. jan. 19. 10:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%
Cigivel kapcsolatban zéró a toleranciám. Háziállat sem igazán játszik, legfeljebb kutya, kisebb termetű, és ha nem jön föl az ágyra, fotelra stb.
2017. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%

Egy tisztán tartott háziállattal az ég világon semmi probléma nincs. Pláne, ha olyan "komoly" állatokat tart valaki, mint aranyhal, hörcsög vagy macska, ami alapvetően tiszta. De nálunk két kutya van, akik mellett tiszta és rendes a lakás, csak naponta kell porszívózni, és télen mosni kell a talpukat. Persze elfogadom, ha valakinek ez gáz, panelban én sem tartanék kutyát, pláne teljes munkaidő mellett.


A cigaretta nálam kizáró ok, nem(csak) a szagok vagy lakásban dohányzás miatt, hanem nincs szükségem olyan emberre, aki elveri a potenciális megtakarításunkat az önkárosítására. Ez elvi kérdés.

2017. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Nálam a cigi, kizáró ok. Az állatokat nagyon szeretem, velük nincs bajom.
2017. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
A cigiző azért sokkal durvább. Ha nagyon szeretném az illetőt, akkor egy-két szálat/nap még elfogadnék, hogy szívjon, főleg kinn valahol. Ha van háziállata, akkor jó lenne, ha kedves, bújós lenne, s nem pedig valami vakkantó, karonülő eb. 28N
2017. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%

Cigi nagyjából kizáró ok, nehezen viselem a szagát. Nagyon max ilyen nagyon laza partydohányos férne bele, amelyik évente 2-3 alkalommal rágyújt, és otthon sose.

Állat szempontjából én pont ellenkező oldalon állok, nevetségesnek tartom az "állat helye kint van" hozzáállást. (Bocsi. Tudom, hogy van ilyen, nem ítélek el senkit, de nekem nem fekszik.) Mondjuk nekem alapból van kutyám, nem is tudnék olyannal együtt lenni, aki nem szereti az állatokat. :)

2017. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
71%
A cigi nem zavar. Állat meg attól függ mi. Kutyát nem szívesen tartanék lakásban, de macskánk van és köszöni, tök jól érzi magát, nem apró a lakásunk és itt nem üti el az autó és nem eszik véletlenül patkánymérget sem, illetve nem fagy meg a mínuszokban.
2017. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Az állattal semmi gond. Cigi pedig lakáson kívül.
2017. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

A cigitől gusztustalan büdös lesz, a jószágnak meg kint a helye.

Nincs is szebb, mint mikor a fenekét nyaldosó Fifike két másodperc múlva szájon nyalja a cicababát. Az olyan cukker! :)

2017. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%
Cigi kizáró ok. Állatnál azért sokban függ attól, miféle jószágról van szó. A macskák pl. többnyire nagyon tiszták.
2017. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%

Nálam pont az a kizáró ok, ha valaki ilyen maradi módon vélekedik az állattartásról.

Az állatszeretet nekem feltétel.

Dehát jól van ez így, ilyen kirívó ellentét hamar kiderül

2017. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!