Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy nőt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy nőt, hogy egy fesztiválon, több ezer ember mellett, a tóparton intim kapcsolatot létesítsen?

Figyelt kérdés
Konkrétan tőlünk 5 méterre csinálták, mintha egyedül lettek volna.

2019. júl. 13. 09:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Cucc, pia, igénytelenség.
2019. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Mar miert lenne a ferfi a rossz? Ti vagytok a könnyűvérűek nem a férfi, a férfi csak kihasználja a lehetőségeket. Ne akarjátok a ti hibátokat másra kenni. Csak akkor nem ti vagytok a hibásak, ha tudtokon kívül drogoznak be. Az sajnálatos.
2019. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Persze mert a férfiak szentek... te ritka nagy f..fej vagy. Tény, hogy vannak rib..nc nők, de nehogy már a szx csak a nő hibája legyen. Ketten kellettek hozzá észlény. Adjunk már glórát is mindjárt minden pasinak, mert mindegyiket elrontják a csúnya, könnyűvérű nőcskék nem? Feltételezem nem erőszakolta meg a nő a parton és kényszerítette, hogy álljon fel neki.

Amikor a férfi végig dugja a környéket a barátnője mellett, olyankor is ilyen szentek? Gondolom akkor is nő a hibás, ráadásul a barátnője nem? Te nagyon degenerált vagy. Gondolom jó nagy szerencsétlen lehetsz, lány rád se néz azért váltál ilyen ritka nagy barommá.

2019. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk férfiként mondom a 13 jogos amit írt...
2019. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Én egy fesztiválon sem dugtam, mivel a zene miatt mentem, viszont ébredtem arra, hogy részegek hugyozzák le a sátram. Nem nekem való.


Amúgy meg nem kell ehhez fesztivál, lásd ülök a metrón és bár nem dugnak, de a kemény petting megy. És sokszor azt tapasztalom, hogy a férfi mászik rá a nőjére, lássa mindenki, hogy neki nője van és bizony szexelnek is.

Na ilyenkor mi van kérdező?

2019. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
75% Hagyjad a 60% folyamatosan ilyeneket tol, szerintem egy idős bácsi lehet.
2019. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
1%

Kedves 13as, látom az inteligencia szinted megvan. Egy embernek ilyen csúnyákat írni, akit nem is ismersz nem túl okos és elegáns cselekvés. De sajnos nem mindenki kaphat normális nevelést ugyebár. Ennyit rólad.



Válaszolva a leveled tartalmára. Nos nőről volt szó és a nő hagyja magát megdugatni minden jött mentel, miért is a férfi a hibás? Szexhez ketten kellenek igen, de ha a nő nem mond nemet a férfinak és a férfi úgy szexel, akkor miért a férfi a hibás? Ha a nő úgy dönt, hogy rekordot akar dönteni annyi pasival akar kefélni, akkor miért a férfi a hibás?


A másik rész ahol a srác csalja a nőjét egyáltalán nem értem, hogy jön ide, az egy teljesen más történet. Akkor a férfi a gusztustalan semmirekellő, de mit kapálózol ennyire mikor nem erről volt szó, inteligencia megint csak hiányzik.


Aztán mit személyeskedsz? Mi közöd van, hogy mennyi nőm volt vagy menyi se? Vagy ahhoz, hogy rám e néznek vagy sem, hogy jön ez ide? Drágaságom, hiányzik valami az életedből, ideje menni és átgondolni az életedet!

2019. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem én hagyom magam megdugni,hanem én dugom meg akit kinézek.Nem kötelező megállni.Szegény férfiak,most sajnálom őket,hogy ilyen erőszaknak vannak kitéve.
2019. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Rockarc ***** válasza:
58%

Vajon mi vesz ra teged arra, hogy masokat megitelj? Gondolom nem hamburgerarus elott, es nem is a nagyszinpad elott csinaltak, Hogy ne tudd oket kikerulni. Ilyenkor ha zavar teged, arrebbmesz. Van fogalmad rola, hogy az elmult evtizedekben a fesztivalokon mik tortentek? Lathatoan nincs. Nem biztos, hogy neked ilyen helyre kell jarni, ha ez nalad mar az "erkolcsi ferto" kategoria.


43F

2019. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
7%

Mi vesz rá egy embert, hogy abban a retekben, szutyokban napokat eltöltsön sokszor mosdatlanul?

Mi vesz rá egy embert, hogy bedrogozva, piálva töltse az idejét egy olyan helyen, ahová józanon be sem tenné a lábát?


Mi vesz rá egy nőt, hogy a napok óta nem fürdött, túrósbatyus hímtagot a szájába vegye?


A fesztiválok fertők. Egyetlen egy helyre járok, mert itt lakom mellette, de pont nem a sziget és a sound... :)

2019. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!