Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy barátomba, úgy, hogy van párom. Neki is tetszem?

Figyelt kérdés
Csak pár éve ismerjük egymást és barátkozunk, de az utóbbi egy évben nagyon elkezdett tetszeni nekem. Rosszul érzem magam miatta, de közben úgy gondolom,hogy a túlzott udvariassága és kedvessége miatt történt. Folyamatosan figyeli a reakcióim, amikor társaságban vagyunk is engem néz sokszor, ha fázom azonnal odaadja a felsőjét. Ha nála találkozik a baráti társaság értem jön autóval, haza is hoz. Rendkívül előzékeny és igazából nem tudom,hogy csupán udvarisság vagy apró flört, mert rajtam kívül más nővel nem igazán láttam viselkedni. Nincs neki barátnője.

2019. júl. 13. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ha ezen gondolkozol akkor nem szereted igazán a párod... vagy gondolkozz el azon - a pároddal együtt - hogy hogyan tudnátok új életet lehelni a kapcsolatotokba, vagy egyszerűen ha úgy ìtélitek meg hogy menthetetlen a dolog akkor szépen békésen váljanak el egymástól az útjaitok, és menj nyugodtan pasizni :)
2019. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!