Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj intim képeket kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj intim képeket kér tőlem a kívánlak.hu-ról, utána találkozna csak velem. Küldjek neki a társkeresőn?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ne
2019. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én véletlenül sem töltenék fel magamról az internetre meztelen kèpeket, nehogy kiszivárogjon... pláne nem egy ismeretlennek, de leginkább senkinek sem... aztán te tudod, ha ez téged nem zavar akkor persze, simán
2019. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne küldjél, ne légy buta. 🙂
2019. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kihagyod a fejed a képről, aztán még ha ki is kerül, csak egy fax lesz a sok közül, ami a neten van.

32/f

2019. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy de gáz már, hogy csak azután akar veled találkozni, hogy látta az intim részeidet. 😆
2019. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy meleg középkorú pasi.
2019. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj, csak az arcod ne látsszon rajta! Egyébként szerintem is nagyobb a valószínűsége, hogy férfi az illető.
2019. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálsz egy ilyen oldalra miért lep meg,hogy intim képet kérnek és nem az IQ-d érdekel bárkit is?


Nem tudom,hogy ki áll a háttérben, csaj vagy pasi, de ha az eddigiek alapján szeretnél Vele tovább ismerkedni, vagy bármit is Tőle, küldj Neki egy fejnélkülit, ahogy előttem is írják.


Egyébként menyivel jobb ha személyesen találkozol erről az oldalról bárkivel is?Annak még nagyobb kockázata van.

2019. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!