Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Este megint hallottam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este megint hallottam hogy sikított a szomszéd csaj utána meg hallottam hogy kiabált a barátja ő meg sírt. Már láttam őket együtt akkor is látni lehetett hogy fél a csaj a barátjától. Szerintem megveri, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hallgatni amikor sikít.. Mit csináljak?
2018. máj. 26. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megveri.. Rendőrt kéne hívni ha megint hallod őket veszekedni..
2018. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes.

DE, ha rendőrt hívsz, jó eséllyel te leszel a bunkó szomszéd, aki minek szól bele a szomszéd dolgaiba és amúgy szereti a csaj a srácot és a srác is a csajt. :/

2018. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kesesném az alkalmat, hogy megkérdezzem a csajtól amikor egyedül van otthon, vagy összefutsz vele, hogy mi a helyzet, és tudatnám vele, ha legközelebb ilyen lesz rád számíthat...vagy a rendőrségre.
2018. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyet soha nem értettem biztos én vagyok érzéketlen de ha olyan hülye hogy marad mikor kiverik két fogát kár bármit tenni. Úgyse hagyja el a pasit és lehet védeni hogy mert szegény fél meg ilyenek de jellemzően ha most jön a hős lovag a rendőrséggel az asszonyka majd azt mondja nem történt semmi ha mégis valahogy kiszabadul majd talál mást aki elveri. Aki szabadulni akar menekül aki szolgalelkű azt nem lehet megmenteni.

De azt megteheted a saját lelki nyugalmad végett hogy jelzed neki hogy hallod hogy verik és ha akarja segítesz. Szerintem lazán leráz majd de így legalább megpróbáltad.

2018. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha ilyen hulye, akkor komolyan mondom....meg is erdemli a sorsat. Vicc nelkul.
2018. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Összefutsz velük kérd meg őket visszafogottabb szado-mazo játékokat játszanak mert zavaró.

Helyzetmegítéléstől függően átkopogsz,átmész,közös képviselő,rendőrség.

2018. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, még téged is megvernek... Ha segítséget kér valaki segítek. De ha önként van egy ilyen emberrel, egészségére.
2018. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sanszos, h a lány vagy nő nem meri elhagyni, mert kő keményen terrorban van tartva. Részben ezért sem lépnek a nők, mert fél, h akkor mit tenne vele. És mivel valószínüsíteni lehet, h a srác akivel együtt van, nem egy atomfizikus, így esélyes, hogy ha a nő megprobálná otthagyni, még durvabban megverné, neagy isten, esetleg még a kezét, lábát is eltörné. Szóval ezért paraszt dolog a terrorban tartott nők feje felett pálcát törni. Vakon könnyü osztani az észt, ráadásul a hülyeséget. Amúgy sztem is vhogy óvatosan kontaktot teremteni a nővel, és ha a helyzet kívánja, akkor rendőrség.
2018. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!