Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés
Szeretném ha engem is egy férfi feltétel nélkül szeretne, de ez nekem úgy tűnik soha nem fog megadatni. Én egész életemet magányosan fogom leélni. Hiába ismerkedem akárhány férfival, és hiába nem vagyok csúnya, tetszek másoknak is külsőre, még se szeret sose senki. Nálam az van hogy magasról tesznek rám, késnek a randikról is, vagy olyan dolgokat mondanak amivel megbántanak. Mindig arra kell rádöbbennem hogy a legutóbbi barátom is jobban bánt az exével, mert őt vitte mindenhová, de hozzám meg akkor se ért, ha meg volt a menstruációm. Én is vágyok férjre, gyerekre, de úgy látszik nekem csak a boldog párokat kell néznem, mert nekem nem jár a boldogság. L/29
2019. júl. 13. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%

> legutóbbi barátom is jobban bánt az exével, mert őt vitte mindenhová

lol

2019. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezzel arra céloztam, hogy értem szinte semmit nem tett meg.
2019. júl. 13. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

L-nek írod magad, lányként is viselkedsz.

Kislányként.

Nem az a baj, hogy mindig késnek, vagy csúnyát mondanak, hanem hogy annyira ragaszkodsz, hogy azok után is szóba állsz velük.


"jobban bánt az exével, mert őt vitte mindenhová, de hozzám meg akkor se ért, ha meg volt a menstruációm"??? ezmiii?

2019. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Te nem ertel annyit nekik, hogy tobbet tegyenek erted, foleg, hogy te minden idiota viselkedesuk ellenere tapadtal rajuk. Nem atomfizika ez hanem egyszeru teny.
2019. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Senkire nem tapadtam, még ha úgy is tűnik. Senkinek nem könyörögtem soha, és volt úgy hogy én szakítottam.
2019. júl. 13. 18:33
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, mert megtapasztaltam, hogy ez a legnehezebb, de akkor is azt javaslom: inkább add fel.


Csodák nincsenek. Ha valakinek a "legkapósabb" időszakában sem jönnek össze a dolgok, akkor elenyésző az esélye annak, hogy utána majd hirtelen igen.


Mondom ezt úgy, hogy 28/N vagyok, aki szintén mindig csak végignézhette, ahogy mások megtalálják a társukat, házasságot kötnek, családot alapítanak stb., míg én soha senkinek nem voltam elég jó. Persze tudom, hogy miért, megvannak ennek a külső és belső okai is, de ha megszakadok, ha napi több óra melót fektetek magamba ("önfejlesztésbe"), az is kevés. Ez van. Nem tudok megfelelni a férfiak elvárásainak, nem tudom lenyűgözni őket, olyat nyújtani, aminek köszönhetően értékelnek, szeretnek, ragaszkodnak.


Én feladtam, kiszálltam, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha nagy ritkán megtalál valaki és hajlandó rám fanyalodni, akkor legalább jut egy kis szex, de ennyi.


Nem állítom, hogy könnyű ezt elfogadni. Nagyon nem az. Szerintem úgy igazán megbékélni nem is lehet vele, inkább csak lemondóan beletörődni. De azt "muszáj". Különben becsavarodik az ember. Ha van egy jó munkád vagy egy szeretett hobbid, az könnyebbé teszi az egészet.

2019. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Kedves #8/kedves kérdező!Az eszetekbe sem jut,hogy SAJÁT MAGATOKNAK kellene megfelelni?!Neadjisten,jól érezni magatokat egyedül is?Aki ennyire kiegyensúlyozatlan/kapcsolatfüggő az orvost keressen,ne társat. Nem JÁR a boldogság.Az jut.Ha egyedül rossz,akkor kapcsolatban sem lesz jobb,mert ti nem szeretitek saját magatokat.

Ugyanolyanok vagytok,mint a nőgyűlölő kisp*csök az oldalon.Ők sem párt akarnak,hanem Messiást,aki megmenti őket saját maguktól.

Jogotok VAN boldognak lenni.Engedjétek meg MAGATOKNAK,hogy azok legyetek.Különben az egész életetek szar lesz.Rajtatok áll. 37F

2019. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

"Senkinek nem könyörögtem soha"

Én most könyörögnék egy 27 éves csajnak, ha lenne értelme.

Van értelme?

2019. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

#9 szerintem egy picit félreérted, bár csak a magam nevében tudok nyilatkozni (#8 vagyok). Én magamnak jó/elég vagyok így is, és egész jól telnek a napjaim, tehát szó nincs arról, hogy nonstop szenvedek és alig várom már, hogy végre egyszer nekem is... Nem. De attól még igényem volna rá, szeretném, kb. mint ahogy a legtöbb ember. És amikor azt látom, hogy szép sorban mindenki "elkel", révbe ér körülöttem, akkor igen, az egy kicsit lelombozó, nem tud teljesen hidegen hagyni. De attól még az élet megy tovább, szerencsére egyébként nem olyan rosszul, úgyhogy nem fogok eret vágni magamon...


Azt hiszem (persze ez tényleg csak egy feltételezés), a kérdező is hasonlóan lehet ezzel.

2019. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

9. -t nagyon adom, megmondta a frankót.


10. könyörögni sosincs értelme. A szerelem nem könyörgésre fakad fel!!

2019. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!