Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem kedvelik a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem kedvelik a magas vékony fiúkat?

Figyelt kérdés

23 F vagyok, 192 cm 90 kg. Nem vagyok csont és bőr, edzeni is járok, de ugye a magasságom miatt annyira nem látszik, ruhában főleg nem és a legtöbb lánytól azt kapom meg, hogy túl vékony vagyok. A csontozatom miatt nem is nagyon tudnék szélesebb lenni.

Tényleg ennyire előnytelen a lányoknál, ha valaki ilyen magas és vékony testalkatú vagy csak én fogok ki ilyeneket?



2019. júl. 13. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is... Nem egy 190 es srácot tudok akinknek bomba csajaik vannak.
2019. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A barátom 185 cm körül lehet és 60 kg. Nekem ő így szexi, persze ismerőseink mindig mondják neki, hogy milyen vékony, de már nem veszi magára. Hiába nem eszik keveset, akkor sem tud hízni. Van aki ilyen és kész, és vannak akiknek ez jön be.
2019. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasvékony 😂
2019. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Apa, kezdődik. :D Újra. :D


Az én 159 centimhez kicsit nevetségesen nézne ki mellettem egy 192 centis pasi.

2019. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magas vékony férfiak tetszenek a legkevésbé. Borzasztó bugyután néznek ki szerintem. (Ne haragudj)

De ez nem mérvadó, itt az oldalon mindig a magasság a téma a nők többsége szereti ezt a típust.

2019. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szeretik, a vékonyat nem, ha magas azzal nincs gon csak a vékonnya..
2019. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lazy Lover ***** válasza:
már hiányoztál :D
2019. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!