Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a magas ès...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még a magas ès vékony fiúra?

Figyelt kérdés

Bevallom én írtam ki azokat a kérdéseket évekkel ezelőtt, de régen volt már! Ha jól emlékszem 2014-2016 között volt a csúcspont, mindig ezen kattogtam, a testalkatomon, kinézeteken, a csajokon. A kérdéseimet is mindig törölték meg tiltottak a honlapról. Azóta már teljesen elfeledkeztem erről a témáról, nem érdekel már a kinézetem, abbahagytam az edzést is évekkel ezelőtt, nem figyelek a táplálkozásra sem, nem volt barátnőm sem azóta, mondjuk nem is érdekel már cseppet sem, mert azóta új rögeszmét találtam, ami kitölti a napjaimat és ami miatt tudom ostorozni magamat. Remélem egyszer majd lecseng ez is. Minden esetre jó volt most kicsit nosztalgiázni, visszagondolni arra az időszakra, emlékszem minden kérdésemnél tudták már hogy én vagyok az.:D

De mindegy, kár volt ezen vekengeni annyit.


2019. ápr. 3. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Bagolytüdő.
2019. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a turcsy is?
2019. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem :D De egy életre kiírtam magamból ezt a párkeresős témát, szerintem vagy 1000 kérdést feltettem 2-3 év alatt.
2019. ápr. 3. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak ennyi a kérdés, hogy emlékszem-e, akkor nem. Ebben a korban... :)


Más kérdés?


Ha nincs, akkor kérem a következőt :D

2019. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Felemás cipőben?

Amugy nem emlékszem, de mindennap tucatnyi magas vékony, meg kövér alacsony,meg mackós,meg kigyurt,meg sovány alacsony és kövér magas pasi nyafog itt...

Ha a csajozásra fordítottál volna ennyi energiát már rég lenne valakid.

2019. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg rég volt már :D ahogy nézem 2015ben még volt rólam kérdés hogy hova tűntem :D
2019. ápr. 3. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem olvastam a kérdéseidet, de sokat emlegették.


Én Turcsyra emlékszek, ő egy igazi színfolt volt.

Komolyan elkezdett érdekelni a személye, költőien figurázta ki magát és magasztalta a nőket.


Nem volt benne semmi gyűlölet, mégis sokan bántották.

Vonzóvá vált számomra, de sajnos nem válaszolt a levelemre...

2019. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Róla nem hallottam, lehet akkor már nem voltam itt.
2019. ápr. 3. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 mintha neki én is válaszoltam volna annó :D
2019. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!