Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el vagy ne?

Figyelt kérdés

A páromat sokszor felhúztam és elkedvetlenítettem mostanában. Összevesztünk párszor.

Vannak jó pillanataink is, ezt ő maga mondta.

Mikor felhúztam valamivel és azt mondtam neki elhagyom, akkor rám hagyta hogy szakítsunk.

Viszont aztán úgy alakult, hogy nem szakítottunk és azt mondta, hogy nem szakít velem, csak már nagyon mérges volt. Ez akkor volt mikor másnap megint átbeszéltük.

Azt mondja vannak jó dolgaink is de van ami idegesíti.

Hagyjam el mert neki úgy a jó vagy ne hagyjam el?

Ha menthetetlen lenne a helyzet, akkor még rosszabb lenne mint most? Akkor már semmi jó nem lenne a kapcsolatunkban?

Én biztos hiányolnám ha nem lenne, legfeljebb azért hagynám el hogy lássa milyen nélkülem és eldöntheti hogy tényleg boldogabb-e ha nem vagyok, mert akkor nem akarom megnehezíteni az életét.

A héten veszekedtünk főleg de mikor már azt hittem hogy nem is kíváncsi rám, legnagyobb meglepetésemre éppen ő hívott el vacsorázni.


2019. júl. 14. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

" A páromat sokszor felhúztam és elkedvetlenítettem mostanában. "


Te az a tipikus hisztis pi#csa vagy?Olyan mintha kedvtelésből idegesítenéd,és tennéd boldogtalannâ,mert azt hiszed ettől nem lesz unalmas a kapcsolat.Aztán még Te akarod elhagyni,és valami elégtételt érzel,mert szerencséjére elhìvott vacsizni.Inkább hagyjon el ő.Te meg szedd össze magad.Harmonikus,és jó egy kapcsolat nem attól lesz ,hogy húzod a másik agyát teljesen feleslgesen.

2019. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kedvtelésből idegesítettem. Külső körülmények hozták létre a veszekedést. Meg máshogy láttunk bizonyos dolgokat és ezzel kapcsolatban lett a probléma.
2019. júl. 14. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Milyen külső körülmények???És ha máshogy látjátok a dolgokat,akkor azt nem lehet úgy megbeszélni,hogy abból ne vita legyen?Valakinek feltétlen okosabbnak kell lenni,és az igazság kardját birtokolni?
2019. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az teljesen rendben van, hogy vannak dolgok amiket máshogy láttok. Nem ezzel van a baj. Ahogy előttem is írták nem feltétlen kell ez miatt vitának lenni. De ha van is... Szted van olyan párkapcsolat ahol nincsennek nehézségek, viták, veszekedések? (oké nagyon kirívó esetben 1et tudok mondani a szüleimet, de a korosztályomból egyet se ismerek)

Én inkább azt beszélném át, hogy ha vita van ne az legyen, hogy vége. Volt egy párom mindig minden vita után, legyen vége, utána persze ooo nem gondolta komolyan. Hát ilyen nincs. Ha 5ször átélem, hogy most tényleg vége, akkor nekem ne jöjjön ida legközelebb, hogy de mégse.

2019. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes ahogy olvastam. Minden kapcsolatban vannak viták és te már egyből a szakításra gondolsz? Eléggé nem gondolod akkor komolyan szerintem még nagyon fiatal vagy.
2019. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!