Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szolnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy szabadidős parkos helyen egy fiú csak úgy megjelenne a semmiből mellettetek kerékpárral és leszólítana titeket? Olyan szituációra gondolok ahol 1 max 2 lány van sétálgatnak, vagy csak ücsörögnek a padon, telót nyomkodnak vagy olvasnak kőzbe. A kerékpár meg már csak azért is jó, mert ha véletlenül várják a barátjukat én meg ugye nem tudok erről, akkor legalább gyorsan el tudok menekülni a tett helyszínéről :D Amúgy most full komolyan ez mennyire proli dolog? Vagy ki értékelné ezt? Max lesz min nevetni :) Amúgy 22 vagyok.

2019. júl. 14. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki és megtudod.
2019. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy jelensz meg. Ha szimpatikus vagy, akkor oké, ha nem akkor úvyis visszautasítalak.
2019. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha nem proli, bunkó, vagy hétköznapi beszólás, vagy akarja lökni a macsós szöveget, akkor nem tartanám gáznak. Ha lenne egy jó indító szövege, és nem sablon, és még szimpatikus is lenne, biztosan nem kergetném el. :) a többi meg majd kiderülne. 21 L
2019. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha hirtelen bukkansz elő, akkor a legtöbb ember nagyon megijed és elküld téged a halál f..szra emiatt.

Erről csak ennyit.

2019. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó persze nem akarom őket megrémíteni. Meg nem vagyok nagyképű, szóval valami szolidabb leszólítás lenne a cél. Max pofára esek és kiröhögöm magamat :D
2019. júl. 14. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a leszólítás ténye a gond, hanem a hely, idő, külső, stílus, mód.
2019. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Múltkor voltam feltérképezni egy jó helyet. Csak a szituációt is nézem persze. Azért egy nagyobb baráti közeghez nem mennék már oda. Meg a stílusukat is figyelgetem menetközbe, mert arról is lehet sok mindent következtetni hogy ki való hozzám meg ki nem. Kerékpárral meg már csak azért is előnyösebb, mert ha ott cikázgatok a parkba vagy félre ülök egy helyre olyan hétköznapibbnak tűnik és közbe van idő átgondolni a szituációt.
2019. júl. 14. 14:17
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Jesszus fas2a...

Komolyan és őszintén: ti hogy mentek oda egy idegen lányhoz? Ez a sokadik kérdés, hogy menekülni kell, mi lesz ha idegenek támadnak meg, és agresszív az első reakció.

Ilyet soha az életben nem láttam, hogy a fiú normálisan megszólítja a lányt, és olyan reakció a válasz, hogy biciklivel kell elmenekülni.


Szerintem ne ismerkedj, ha veled már történt hasonló. Így értem, hogy soha, senkivel.

2019. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
XD hát ez kész.. Mondjuk szerintem a nagy parti arcok tudják az embert erről kioktatni. Én kultúrális helyen akarok ismerkedni nem a piások táborában.
2019. júl. 14. 14:25
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Te aztán nagyon bátor fiú lehetsz. Ha lenne nőd és meg kéne védened akkor is inkább biciklire pattannál és elmenekülnél.
2019. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!