Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarana ha lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarana ha lány, akivel ismerkedtek, több mindenre érzekeny, allergiás, ezért az étel, ital meghívásokat visszautasítja?

Figyelt kérdés

Mindig olyan kínosan érzem magam. Az alkoholos, tejes, fűszeres dolgokat sem ehetek, ihatok és mindig magyarázkodom pl.

egy ital meghívásnál, hogy miért nem fogadom el, és van aki azután is tovább erőlteti, hogy de fogadjam el.


Egyéb programoknál is úgy érzem, hogy finnyásnak tartanak, aki mindenen problémázik.


Mit gondoltok?


2019. júl. 14. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy ezek az emberek bántalmazók és semmi jóra nem lehet tőlük számítani.
2019. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Alkoholt elvbol nem iszom, laktozerzekeny vagyok, es pont leszarom, hogy errol kinek mi a velemenye.
2019. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Azon mit kell magyarázkodni, hogy érzékeny-allergiás vagy az adott cuccra?

Ki az, aki ilyen után még erőlteti? (Érdekes fazonokkal randizhatsz.)


Én azt gondolom, hogy nem az igazat mondod el a randipartnereidnek és ebből indul a probléma.

Avagy agyhalottakkal randizol.

2019. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az ital meghívás áltálaban ismeretlenek, akik barátnőimmel együtt meghívják (akik vígan el is fogadják) és "köszi, nem kérek" majd "nem bírom/ nem ihatok" mondatokat kéretésnek veszik.


Másik esetben inkább, csak ilyen "együnk egy jegkrémet" szitu vázol, "akkor pizzát, lángost stb." Több mindent felsorol, én meg próbálom bizonygatni, hogy tökéletesen el vagyok a pohár üdítővel, de ő egyen nyugodtan, amit szeretne.

2019. júl. 14. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavarna akkor, ha elutasításkor elmondod hogy velem vagy a programmal van a bajod és miért. őszinteség csak egy kicsi, ne félj az nem fáj!!
2019. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy a fellepeseden kene egy kicsit csiszolni. Talan tul riadtan mondod es azt hiszik csak udvariaskodsz egy olyan esetben, amikor nem teszed hozza, hogy erzekenyseg miatt nem kered. Talan mindig ott remeg a hangodban az elnezest keres, a bocs hogy elek hozzaallas, es sajnos az emberi psziche olyan, hogy csak a hatarozott emberektol vesznek komolyan barmit is. Es tenyleg nagyon egyszeru emberek lehetnek ezek, akik sosem hallottak meg etelerzekenysegrol...

Az is segithet meg rajtad, ha nem masoktol varod az otleteket, hanem elejet veszed a faggatozas-visszautasitas vegtelen koreinek es te magad javasolsz evos helyet.

2019. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondom, hogy a párkapcsolat egymás elfogadásáról is szól. Nem látok okot rá, hogy ez bármiben zavarna. Egyszerűen annyi, hogy nem traktálom olyasmivel, amit nem fogyaszthat. Mondjuk aki ezt nem érti meg, azzal meg nem is érdemes foglalkozni.
2019. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En meg liszterzekeny vagyok . Semmilyen gabonat nem eszek. Se tejtermeket,kizarolag kecskebol keveset.

Alkoholt se iszok. Etterembdn nem eszek iszok,mert a tanyerok stb is szennyezettek gabonamaradvanyokkal.


Akinek ez nem tetszik,magara vessen.


Lehet setalni,mozizni,napozni sajat etellel. Nehogymar ez problema legyen. Regen csak draga ettermekbe jartam.

2019. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavarna ismerkedésnél (amennyiben egyértelműen kiderülne, hogy valamilyen érzékenység van a dolog mögött, nem pedig egy finom elutasítást akar jelenteni a meghívások elhárítása). Ha ez így egyértelműen kiderülne, igyekeznék olyasmire meghívni a lányt, amit fogyaszthat, esetleg megkérném, hogy javasoljon ő valamit, amire meghívhatom. Egyébként alkoholt én magam sem nagyon iszom, inkább csak alkalmanként, és akkor is valami minőségit, így az, hogy a lány nem iszik alkoholt, még előny is lenne, mert elegem van a minden hétvégén lerészegedő csajokból.
2019. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha valaki allergiás ilyne Olyna érzékenysége van az teljesen érthető,

De van aki már túlzásba tolja ezt az királylány dolgot:ez se jó,az se jó,semmi se jó témàt ....hallottam ilyet multkor pont pultnal ültem ...már szegény pasi felsorolt vagy 12dolgot de semmi nem nem nem ...

2019. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!