Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarana ha lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarana ha lány, akivel ismerkedtek, több mindenre érzekeny, allergiás, ezért az étel, ital meghívásokat visszautasítja?

Figyelt kérdés

Mindig olyan kínosan érzem magam. Az alkoholos, tejes, fűszeres dolgokat sem ehetek, ihatok és mindig magyarázkodom pl.

egy ital meghívásnál, hogy miért nem fogadom el, és van aki azután is tovább erőlteti, hogy de fogadjam el.


Egyéb programoknál is úgy érzem, hogy finnyásnak tartanak, aki mindenen problémázik.


Mit gondoltok?


2019. júl. 14. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha elutasít, az zavar? És akkor mit csinálsz? Kiabálsz vele?


Kérdező, ne finomkodj. Én akkor is megmondom, hogy nem, ha csak nem szeretem az adott dolgot. Pláne ha allergiás lennék. Aki ilyenben nem érti a nem szócskát, másban sem fogja.

2019. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok érzékeny csak simán válogatós. Ha olyan akar meghívni akivel szívesen mennék simán megmondom, hogy x dolgot nem szeretem mi lenne ha y-t ennénk.

Akitől nem szeretnék semmit magyarázkodás nélkül letudom egy határozott nemmel.


Talán kicsit határozottabbnak kéne lenned.

2019. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de az biztos hogy időbe telne amíg megtanulok mindent a szokásaival kapcsolatban szóval egy kis türelemre szükség volna az ő részéről. :)
2019. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!