Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett egy nálam sokkal idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Diákmunkásként dolgozok a nyáron egy cégnél. Van egy férfi, aki itt dolgozik, és már az elején is megfogott benne valami, de annyira nem foglalkoztam vele, mert láttam hogy sokkal idősebb, 40 körüli lehet. Aztán az ő irodája melletti irodába kerültem, és elég sokszor összefutottunk, váltottunk pár szót, aztán pár napja át szokott jönni hozzám beszélgetni pár percekre (egyedül vagyok az irodában) Én 19 éves vagyok, és először azt hittem, 40 körül lehet, de a múltkor kiderült, hogy 47 éves. Nem azért tetszett meg, mert idősebb, hanem egyszerűen a lelke, meg ahogyan beszélgetünk. De van családja, felesége és gyereke. Néha utal rá, hogy csinos vagyok, és mindig mosolyog rám, nagyon kedves és jószívű ember, de tudom, hogy soha nem lépne át egy határt, még ha sokszor is keresi a társaságom. Nagyon sokat szoktam rá gondolni, de mindig bűntudatom van, mikor rá gondolok, és nem tudom elengedni magamban ezt az érzést.

2019. júl. 15. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Na, majd lassan meglátod, hogy milyen is a "lelke". Már most rád van indulva. Te döntöd el, hogy neked mi fér bele.
2019. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eszembe nem lenne álmodozni, egy családos emberről. Komolyan... Fiatal vagy mi a fenét akarsz? Ne legyél már egy egysejtű
2019. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Felejtsd el mint férfit; legyetek egyszerűen sima barik!!:) Mert attól még észreveheti , hogy csinosvagy, hogy őneki már van párja, meg kicsit akár humorosan bókolgathat is; de te is tudod, hogy valszeg nem lesz semmi köztetek. Túl nagy korkülönbség, családja van; jóval idősebb hozzád képest; szerintem nem is nagyon tudnátok már a jövőt tervezni; előtted még a nagyja előtte van. Ő meg már családos, feleséges; neki már megvan úgy az élete. Szóval ne gondolj rá, mint férfira. Felesleges . Örülhetsz a létezésének, ami tök jó, meg barátkozhatsz vele nyugodtan, de ne lépjetek át egy bizonyos határt. Neked majd lesz másod, tartsd ezt szem előtt. Nem valószínű, hogy akarna tőled valamit, és az sem valószínű, hogy teneked akarnod kéne valamit tőle. Legyetek jóban, az tök jó, ha vannak az embernek barátai; de valszeg ő se szeretne többet, mert akár a lánya lehetnél, és már van is neki egy felesége, meg gyermekei; és gondolom, valszeg mindene megvan. Nem kellesz te nála abba a képletbe. De ha barátok vagytok, az tök jó. Becsüld meg őt, örülj, hogy barátok lehettek. És örülj neki, hogy ő van, mert az tényleg tök jó, ha valaki tökre kedves, meg jószívű, meg minden. Szóval , hogyha ő ilyen szerethető jelenség. Meg amúgy lehet, fullra el is löknéd magadtól, ha megpróbálnál akarni valamit tőle; és már nem is lennétek barátok se, hanem elzárkózna előled, ha bepróbálkoznál. Szóval ne tedd. Becsüld meg őt így, ahogy van. Ne mozdulj rá. Tartsad tiszteletben, ő már idősebb, családos ember. Neki is így lesz jó, ha nem mászol rá, meg neked is, mindkettőtöknek jó ez, ha nem hozod őt kínos, kellemetlen helyzetekbe. Meg h pl magyarázkodnia kelljen akárkinek is, pl ha kollégája ismeri a feleségét, és elterjed róla valami; szóval ne is keverd félreérthető helyzetekbe. Csak beszélgess vele, ahogy eddig, ha élvezed a társaságát, és ennyi. Ne akarjál többet, meg reálisan nem is nagyon gondolnám, hogy lehet.
2019. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Egyszer élsz!

48Ffi

2019. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Jó szemmel néznéd, ha a saját lányod egy veled egykorúval jönne össze?
2019. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem! De az ő élete, nem az enyém! Úgy éljen, ahogy neki jó, ha ezzel senkinek nem árt. Ne nekem akarjon megfelelni! Ne nekem éljen hanem saját magának!
2019. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom elengedni magamban ezt az érzést"

Segitek elengedni: kepzeld el, hogy apukad kavar egy fiatal novel anyukad hata mogott es ez egyszer csak kiderul. Most kepzeld magad ele a zokogo anyukadat, aki a jottodre ijedten torli le a konnyeit, mert a gyereke elott nem akar gyengenek tunni.

Szivesen!

2019. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit vársz a lérdéstől?
2019. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez elég gáz.. Tarts távolságot, mert te is szívsz ebben a helyzetben, meg a faszi is szívhat rendesen.


Valószínűleg nem fogja egy egy 19 éves lányért elhagyni a gyerekét, családját.. Majd meglátod, hány férfi kapurásái pánikos ilyen korban, első sorban a szex érdekli őket.


Te meg fiatal vagy, és az elvesztett fiatalságukat akarják általad újraélni. 20 év alatt uncsi az otthonlét, nyilván meg akad a szeme rajtad, meg a csinos nőkön. Sokan félre is dugnak, ne gondold ennyire biztosra, hogy ő nem olyan, meg nem dugna félre.. Csak mert kedves veled. ;)


De majd meglátod, mindenki a saját kárán tanul. Szerintem egy 20 éves fiatal, csinos lány hülye ha egy majd 50-es férfival kezd, aki ráadásul családos is. De szíved joga.

2019. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak puszta vonzalom. Te is tudod hogy ebből sose lehet semmi, komoly nyilván nem (10 ev múlva te még mindig fiatal leszel, ő meg közelebb lesz a 60hoz mint az 50hez), max pár menetre kellenél ha erkölcszelen lenne a faszi.

Reméljük nem. Nem lenne etikus a családdal szemben.

Ha nem akarsz senkinek rosszat, magadnak pedig jót, jegeled a dolgot, nem flörtölsz vele, nem bátorítod, rövidre fogod oszt heló. Pár hónap és nem fogsz vele foglalkozni.

2019. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!