Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmeséled hogy ismerted meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeséled hogy ismerted meg külföldi párodat?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen története lenne szíves megosztani velem? :)

2019. júl. 15. 23:41
 1/7 Mihago ***** válasza:
71%
OKCupid és néha máshol. De itt igazából én vagyok a külföldi.
2019. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyaralás alkalmával ismertem meg, fejbedobott véletlenül egy labdával. Cserébe meghívott délután egy sörre, ahol jól elbeszélgettünk (angolul) és végül összejöttünk. Egy darabig működött a távkapcsolat, de sem én nem tudtam kiköltözni a tanulmányaim miatt Németországba, sem pedig ő nem tudott ideköltözni. Így végül nem maradtunk együtt, de a jó viszony megmaradt.
2019. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen csoporttársak voltunk majd az egyik kolibuliban összejöttünk. Rá két évre házasság majd ház és két gyerek. Azóta is tart a szerelem.
2019. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön önkénteskedtünk mindketten.
2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi gyerektáborban dolgoztunk mindketten, ő helyiként. Ott jó barátok lettünk, és miután hazajöttem is majdnem minden nap beszéltünk. Néhány hónappal később eljött Pestre, és akkor összejöttünk. Ennek másfél éve, jövő hónapban költözünk össze.
2019. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy bútorkiálltás magyar standját vezettem, ahol ő volt az egyik szakértő. Azért küldtek ki, mert jól beszéltem a nyelvet.

Többször is bejött abba a terembe, ahol a stand állt, és a kiállítás utolsó napján meghívott vacsorázni.

Másfél évvel később összaházasodtunk, két szép gyerekünk lett. Kommunikációs problémáink alig voltak, de mellette sokkal jobban megtanultam az ország nyelvet.

A gyerekek mindkét nyelvet beszélik.

2019. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó kis sztorik! Köszi, hogy megosztottátok! Minden jót nektek! :)
2019. júl. 16. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!