Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőt miért riaszt a pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt miért riaszt a pasin a gyűrű?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor miért kell egyből leírni a pasit, csak mert jegygyűrűt visel?


Miért jobb egy kamuzós szingli, vagy hazug, a feleségét titkoló féreg, mint egy őszinte férfi? Pláne, ha csak egy alkalmi dologról van szó?



2019. júl. 17. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mert megvetnek, és hálistennek nem csak az általad leírt férfitípusok léteznek.
2019. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy vörös arany karikagyűrűm van amit nagyapám adott nekem (övé volt korábban). Szerencsét hoz :) Aki teóriákat gyárt ahelyett, hogy kérdezne azzal amúgysem akarnék összejönni :)
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert éppen megcsal valakit?... Mert a kultúránk monogám?...
2019. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van aki gyűrű nélkül is megteszi vagy letagadja .....

Nem a gyűrű riaszt konkrétan hanem ha tudom hogy valaki házas családos ember,nem szedek szét direktbe egy kapcsolatot.

2019. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

A 2.-hoz hasonlóan, én is családi emlékként viselek karikát, vagy 20 éve.

Érdekes szűrő. 100-ból 90 nő elhajt, a maradék 10 meg...fantasztikusak!

Kiváló szűrő!

2019. júl. 17. 22:03
 6/25 anonim ***** válasza:
Hallottam is már,hogy a félrekúrós barátaink csak azért is hordják a gyűrűjüket.Ezzel hangsúlyozva az őszinteségüket.Elvileg.
2019. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
#5: Mese. Akkor hogy jön ide az őszinteség? Ha csak egy karika, miért jegygyűrűként írtad le? Legalább szednéd össze magad. :D
2019. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
7: Így csinálják, igen. Aki éppen vonzódik hozzájuk, az éppen nem veszi észre ezeket a csúsztatásokat.
2019. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

A hazudós sem jó nyilván, de had döntsem már el, hogy akarok-e foglalt pasival kezdeni. Amúgy nem akarok, alkalmit szintén nem.


Ez most komoly kérdés, hogy miért nem akar egy nő foglalt pasit? Egyre ostobábbak a kérdések.

2019. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ó milyen érdekes. Ezentúl az lesz a hazugság, hogy nem is házas vagyok, hanem nagyapámtól örököltem? Biztos van ilyen is, Ezer évben egyszer.
2019. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!