Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt gendersemleges lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt gendersemleges lennék?

Figyelt kérdés

A biológiai nemem férfi, férfiasnak mondott ruhákban járok, nőkhöz vonzódom és nem vagyok aszexuális, csak nem érdekelnek a nemi sztereotípiák és nem akarok úgymond férfias lenni, de nőies sem. Párkereséshez is úgy állok hozzá, mintha a barátomat keresném akinek nem kell udvarolnom, nem kell állandóan bókolgatnom neki, nem várja el, hogy tenyeremen hordozzam, nem küld jeleket, nem vagyok jelvevő és ő se legyen jeladó. Tehát nem kérek ezekből a játszadozásokból nem akarom firtatni a férfiasságom, egy jó kellemes beszélgetést szeretnék, ha megvan a kellemes vonzalom akkor csattanjon el az első csók amikor elcsattan és akkor legyen az első szex amikor lennie kell.

Ha lesz gyerekem nem fogom ráeröltetni a nemi szerepeket és majd ő dönti el, hogy babázni akar e vagy kisautózni.


Nem tudom, hogy emiatt gendersemleges lennék e, ha igen akkor vállalom ezt és keresek egy hasonló mentalitásút nőt. Egyébként attól is kiráz a hideg, ha egy nő azt mondja, hogy szeretném nőnek érezni magam egy férfi mellett.


2019. júl. 17. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem még pár évtized és a klasszikus nemek megszűnnek létezni. Ezt a kérdést sem a klasszikus értelemben vett férfi írta ki, és ezt te is érzed. Amit írsz, az nem játszadozás volt, hanem nemi viselkedésminta, ami ma már szinte veszendőben van. Nem lehet megkülönböztetni ránézésre már lassan, csak tippelni, kinek-milyen nemi szerve lehet, és milyen társat keres.


Attól még lehet férfi egy férfi, hogy gyerekkorában babázott. De ha nem akar nőként kezelni egy nőt, akkor nem kell férfinak nevezni, találjunk ki rá mást, annyi betű van még az ABCben!

2019. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Szimplán normális.

2019. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy normalis férfi vagy egy nagyon, de nagyon degenerált világban.
2019. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit off lesz amit írok de nem azért lesz valaki igazi nő, nőies mert kiskoraban szeret fiús dolgokkal játszani.

Bátyám van, vele nőttem fel, gyerekként szerettem lányos és fiús dolgokkal is jatszani. Érdekelnek a nőies témák , de megtanultam pl autószereléssel kapcsolatban ezt-azt. Ettől kevésbé lennék nő?

Az hogy te mi vagy nem tudom, de az higy manapság sok "férfi" teljesen férfiatlan (külsőleg, belsőleg) es fordítva nőknél is szerintem igenis problema hogy kezdenek eltűnni a nemek. Lassan már a férfiak is szülni akarnak meg én nem tudom mit. Ez lenne a normális?

2019. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Még 5 év és nemhogy kinyitjátok nekünk az ajtót, de ránk is vágjátok! Terhesen nekem kellett 2 fiatal férfit elengednem egy bevásárlóközpontban a szúk helyen, mert hát éljen a semlegesség!
2019. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Az a 13 ember aki a világot irányítja az a túlszaporodás ellen van. A genderizmus szintén erre szolgál. Ne szaporodjunk
2019. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Látom errefelé is kezdi beenni magát ez a fertő. Aztán pillanatok alatt ott tartunk, hogy ide is 40-féle névmás kell, bárki azonosulhat bármivel a szivárványt fingó Apache helikopterig, és hasonló agymenések. Nincs azzal semmi gond, ha egy lány autót szerel, vagy egy férfi divattervező/sminkes, vagy akármi. Az a probléma, hogy aktivisták alá adja a lovat a nyugati média, és kitekerve, a falig elmenve próbálják ezeket az ideológiákat letolni az emberek torkán, egyre hajmeresztőbb dolgok normalizációjáért kűzdve.
2019. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Annyira lehangoló olvasni néhány választ ezen az oldalon; bizonyos szembontbol rosszabb a helyzet, mint az előző generációkban.

Pláne nálunk, ahol nincs is külön "gender", de még így is megy az agymosás.


Azért vagy férfi, mert férfi vagy, nem pedig azért, mert maszkulin vagy. Ezen a ponton már el kellett volna érnünk odáig, hogy a maszkulinitást és a feminitást ne kössük annyira a nemekhez, de pont az ellenkezője történt, ráadásul nem is konzervatívok, hanem balosok által.


Babáztál kisautózás helyett? A rózsaszín a kedvenc színed a kék helyett? Inkább ennél egy salátát, mint szalonnát, disznózsírral? Hát akkor gratulalunk, nem vagy férfi. Választhatsz 70 gender közül, de mint tudjuk, férfi nem vagy, hiszen a férfi az egy maszkulin állat, te pedig egy normalis ember vagy, akiben mindenféle tulajdonságok keverednek, és nem akarsz ősemberek által kitalált rendszerek alapján élni. Lehetsz bigender, agender, gendersemleges, genderqueer, nonbináris, vagy éppen transgender is, de férfi akkor lehetnél, ha az lenne az életed hogy kocsmában nézed a meccset a haverokkal miközben sört vedeltek és autoszerelesről és p ináról beszélgetnétek. És ne felejtsd el a homlokodra írni hogy kukid van, mert manapság aztán meg sem lehet mondani hogy ki biológiai férfi és ki biológiai nő. (🙄)


Ez megy kb.


Francba ezekkel a társadalmi nemekkel, gendereknek, meg ujkeletu szexista sztereotípiákkal. Férfi vagy.

2019. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondoltam még így rá, de én is így ismerkedtem meg a párommal. Egyikőnk sem a megszokott értelemben vett feminin vagy maszkulin, csak simán emberek vagyunk és kész. Akik beszélgetések során barátok lettek, majd elcsattant a csók. Nem volt szükség a "játszadozásra" és most a kapcsolatunkban sem jellemző. Ha baj van, megbeszéljük hiszti vagy sértődés helyett. Szexben törekszünk olyan védekezési formát találni, ami mindkettőnknek jó (ő sem erőlteti a bogyót, én sem a gumit). Egyenlő arányban csinálunk házimunkát, ugyanannyira tudunk főzni és a tipikus "férfimunkákhoz" egyikőnk sem ért. Nem nézünk focit, de mindketten kártyázunk és videojátékkal játszunk.


Szerintem ilyennek kellene lennie egy kapcsolatnak. Legalábbis én nagyon boldog vagyok a nemi elvárásmentes kapcsolatban.


23N

2019. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gendersemleges vagy, hanem szimplán egyszerűen lusta vagy udvarolni.

Én nőnek érzem magam attól függetlenül, hogy a pasi hogyan kezel, viszont ettől függetlenül fontos, hogy hogyan viszonyul hozzám. Szóval ha úgy kezel, mint egy havert, akkor nem feltétlenül lesznek romantikus érzéseim iránta.

2019. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!