Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fontos lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos lennék még neki?

Figyelt kérdés
Nos a történet ott kezdődik hogy anyám kiakar rakni otthonról mert semmi nemjo neki szerinte csak a saját erdekeimet nezem stb amikor en próbálkoztam vele normális kapcsolatot kialakitani de vam6a barátja es az ő házában élünk. Tudni illik anyam soha semmiben nem állt mellém ez így volt mostis. Összevesztünk a barátja meg azt mondta nekem hogy húzhatok akár a budos francba es anyám nem védett meg sot meg felhivta exem szüleit hogy valamit csináljanak velem mert exem anyját többre tekintem mint a sajátom... Amiben mellesleg van valami mert mig exem anyukája mindig kiállt mellettem addig a saját anyam soha... Es mondta az exem anyukája h ha megegyszer ilyet mond röhögjek és pakoljak oda... De mondom exem miatt nem meg csak a fia neki is van élete új barátnője nem akarok beleronditani... Mit ad isten exem este felhív neki is elmondtam h nem akarok beleronditani majd megoldom mert ha odamennek tuti szakitana vele es mondta h tudja de inkább szakitson vele mint h hajléktalan legyek... Nos ennyire számítanak neki? Amikor o szakított velem? 😳 Bonyolult helyzet de igyekeztem részletesen leirni hogy érthető legyen:)
2019. jún. 23. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas hogy így akarod vissza szerezni az exed.
2019. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta h visszaakarom szerezni? Egy kérdést raktam fel nek kell bunkónak lenni
2019. jún. 23. 08:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Szted en kértem anyámat h csinálja ezeket? Es ha figyelmesebben elolvastad volna a kérdéshez tartozó magyarázatot lathattad volna h ki*****ttul nem akarok beleronditani az életébe.
2019. jún. 23. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. És ha felajánlották a segítséget élj vele, ha kis időre is míg előteremted azt ami a saját életed elinditásához kell. Esetleg megkérdezheted a volt párod anyukáját nem e tud segíteni neked valahol egy kis albit szerezni, ha nincs munkád akkor nem e tud valamit.
2019. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igaz! De ha mégis beütne a ménkű addig próbálok más megoldást is kutatni de ha nem lesz akkor élek vele 😊köszönöm a válaszod :)
2019. jún. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!