Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ki hogy gondolja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ki hogy gondolja ezt? Meddig oké míg egy párkapcsolatban, a fiú (19) szinte minden hétvégén elmegy bulizni, sajnos a lány (17) max havi 2szer A kapcsolat még nagyon az elején van!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a lány fél...hogy megcsalja a párja. szerintem.. a fiúnak meg többet kéne törődni a lánnyal.
2010. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a csajt nem enedik vagy nem akar? nem drámai a dolog. a srác minden hétvégén jár, a lány meg minden másodikon. ennyi idős korban mindkettő tök rendben van
2010. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs semmi,addig amíg a fiú nem azért megy,hogy más lányokkal legyen vagy hogy esetleg megcsalja.

Talán egy kapcsolatban,nem csak külön kéne eljárkálni,együtt is lehet bulizni.Persze attól függetlenül hagyhatnak a másiknak levegőt.

Az is kérdés,hogy a lány mit gondol erről.Ha ő nem szeret ennyire eljárni,akkor ez így van rendben.Viszont az biztos,hogy nem nyugodt amikor a barátja elmegy bulizni és kitudja mit csinál.

Ha a fiú sűrűn elmegy nélküle,akkor is a lényeg az,hogy a lány tudja,hogy nincs mitől tartania.

2010. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évem emiatt volt szar. most a jelenlegi kapcsolatomban már én is eljárok pedig én is 17 lány vagyok. vagy mindkét fél eljár probléma nélkül, vagy egyik se, ez csak így működik.
2010. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs vele, ha a csajnak van kedve menjen ő is minden hétvégén bulizni, attól még találkozni lehet, szerelmesek lehettek, mi köze ehhez a bulinak ?:D sosem értettem a lányokat akik kiakadnak hogy a pasijuk bulizni jár, ráadásul fiatalon, hát istenem :D
2010. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!