Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit kerestek egy nőben? Mi az, amit ha megtaláltok egy nőben, akkor el nem cserélnétek másra?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem, hogy már ide kell kiírnom ezt a kérdést, mert annyira nem értem amit magam körül látok. Sokszor azt látom a körülöttem lévő pároknál, hogy a férfinak van egy szép, kedves, okos barátnője és ha találkozik egy "sokkal dögösebbel", akkor mint akit megbabonáztak, lelép vagy félrelép és sajnos elég kevés olyan fiút ismerek, akik ezeknek ellenáll és ettől függetlenül nem enged ennek a "kísértésnek". Ez azért elkeserítő, mert ugyan nekem nincs jelenleg senkim, és komoly kapcsolatra vágyom, de konkrétan már a kedvem is elmegy tőle néha, hogy ismerkedjek, mert valahogy mindig azt érzem, hogy soha nem leszek elég jó valakinek, mert jobbat úgyis lehet mindig találni. Most persze erre lehet azt mondani, hogy önbizalomhianyom van, mert biztos benne van a pakliban ez is, de sok más barátnőmmel is beszéltem erről, és ők is azt mondták, hogy nagyon sokszor félnek attól, hogy hiába csinosak, szépek, a fiúk hajlamosak mindig a "szebbet" és "szebbet" keresni és kevésbé kötődnek érzelmileg valakihez. Lehet, hogy tévedek, és nem így van, nem leszolni akarom az ellenkező nemet :D, ezért is kérdezlek meg itt inkább titeket, mert érdekelne, hogy nektek tényleg ennyire fontos, hogy egy nő "bomba" legyen? Eltudnatok hagyni a baratnotoket egy olyanert, aki jobb nő?
2019. júl. 19. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

Én azt, hogy ne nézzen le engem azért mert gazdag vagyok :(


Nekem ami természetes, az a legtöbb embernek nem, és ami nekem természetes arról nyíltabban és egyszerűbben beszélek.. De mindenki letilt :(

Értékelje a jó anyagi létet, és tisztelje, hogy nem kell dolgoznia.


27F

2019. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell se jobb, se szebb. A közös múlt teszi pótolhatatlanná. Csak a megfelelő embert kell megtalálnod. Ugyanúgy a nők közül is sok a liba, akik fűvel-fával..., de látod, hogy olyan is létezik, mint te. Így férfiból is. Nem kell feladni.
2019. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

"tisztelje, hogy nem kell dolgoznia"


:DDDDDDD Ez fájt, annyira röhögtem.

2019. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Drága a gumi és benne maradt. Addig maradok mellette, még vissza nem adja a párom. Én ezt keresem benne.
2019. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1-nek : Vannak olyan lányok, akik jobban szeretnek dolgozni, mint, hogy eltartsak őket. Szerintem meg kell adni a férfinak azt, hogy érezze, Ő a családfő és a csaladfenttarto, de ettől függetlenül én megőrűlnek, ha nem lenne valami saját szakmám, amiben kielhetem magam és erezhetem, hogy igen ezt én értem el és amiben kiteljesedhetek. Nekem személy szerint nem vonzó ez az "eltartanak" dolog, nemtudom úgy elképzelni az életem, hogy én ne adjak bele semmit a közös kasszába, csak várjam, hogy megkapok mindent. De ez az én álláspontom. :)
2019. júl. 19. 22:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
1, szerintem téged nem a gazdagságod miatt néznek le :D
2019. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Kölcsönös megértést, bizalmat, érdeklődést a másik felé. És szép lábfejet:).
2019. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hűséges. Ez számomra a legfontosabb.
2019. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hagynám el a barátnőmet azért, mert épp 'adodik' egy jobb nő. A legjobb nő a barátnőm és kész. Ha erre indokot ad és lecserel egy jobb pasira, akkor ő hozta meg ezt a döntést és nem én. :)
2019. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szakadok... :D az ember azt hinné, ha kiír egy ilyen kérdést, akkor özönlenek majd a "nagy dudakat, kerek feneket" keresünk kommentek, ehhez képest aranyos, hogy valakinek a "szép lábfej" dominál :D
2019. júl. 19. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!