Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja találkozgatok egy sráccal. Az elején tök jó volt minden, viszont utána nem sokkal munkahelyet váltott, azóta a feje tetejére állt minden...

Eltűnik napokra, még egy smilera se reagál, ha igen napok múlva, majd előbukkan mintha mi se történt volna.

És ő áll feljebb, hogy hol voltam, biztos van valakim, miközben ő nem reagál semmire. Szentül megvan győződve, hogy amit ő csinál az így helyes. És ha én mondok, teszek valamit az sose jó.

Tisztelet irányomba 0, és erre most már én is rá jöttem.

Nem tudom meddig várjak vele, hogy úgy mond kérdőre vonjam. Várjam meg míg jelentkezik vagy írjak rá és akkor kész vége.

Ezt hosszú távon nem lehet csinálni, én meg nem óhajtok részt venni a játékában. Főleg úgy, hogy ezt ő normális "kapcsolatnak" gondolja.



2019. júl. 20. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap. Mit képzel, hogy gyanúsítgat? Ez már most nagyon gáz, ebből csak mérgező kapcsolat lehet szerintem, hagyd ott.
2019. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna kérdőre vonni,mikor neki állt feljebb,és gyanúsítgatott.Holott ő az aki nem válaszol csak napokkal később,és eltűnik.

De bármikor megírhatod neki miután ismét ezt eljátsza.Vagy csak nem foglalkozol vele,és itt befejezed.

2019. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 hónapja találkozgattok. Ez még nem is nevezhető kapcsolatnak, de te már sz@rul érzed magad miatta. Nem értem, hogy miért kérdés az, hogy mi legyen vele. Semmi. Tiltsd le, aztán szevasz.
2019. júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már most vége, ne várj semmire!
2019. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott írod, hogy nem akarsz ebben lenni. Akkor?
2019. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!