Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vonzó egy férfi szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzó egy férfi szexuálisan?

Figyelt kérdés

Mik azok a külső és belső paraméterek, amitől egy férfire azt mondják hogy ez igen! Vagyis kinek mi jön be?

Esetleg hogyan viselkedjen?



2019. júl. 20. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

Külsőre: magas, sötét hajú, kék szemű, barna bőrű, borostás, de szőrtelen testű, kigyúrt, nagyfarkú.

Belsőre: érzéketlen, bunkó, agresszív.

Egyéb: gazdag.

Ha egy-két paraméterben eltérsz, attól még lehet esélyed a nőknél, de ha mindenben ennek az ellentéte vagy, akkor jobb, ha nem is próbálkozol a csajozással.

2019. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Oké. tudom, ez az alap. Ezen kívül gondoltam. Eléggé uniformizált már a világ, pont azért kérdeztem hogy a tipikus szépfiú ideálon kívül van-e még hely másoknak is?


A szálkás testet, a travel addict-et, a vállalkozást, az anyagilag gavallér hozzáállást kihagytad! Szóval ezen kívül még mi számít?


Pl. egy átlagos hapsi a 4-6-os villamosról lehet vonzó egy nőnek szexuálisan, vagy az már az alja kategória, mivel átlagos?

2019. júl. 20. 08:24
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Nincs ilyen konkrétan, mindenkinek más a vonzó.

A szexuális vonzalomnál kb. 60%-ban a másik illata számít. 15-15%-ban hogy milyen a mozgása, meg a hangszíne. És 10% minden egyéb... A szexuális vonzalom az érzékszervek játékán múlik, nem pedig azon, hogy konkrétan milyen valaki külsőre meg belsőre.

2019. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

"travel addict"



Phaszom, beszéljetek már magyarul! Ráadásul minél kevésbé tud valaki angolul, annál inkább erolteti az angol szavakat.

2019. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A "travel addict-et" csak azért írtam így, mert pontosan belefér ebbe a világba. Irónia. Az átlagos magyar nyelv és átlagos emberi viselkedés már a ciki kategória. :)
2019. júl. 20. 08:42
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Na 8:32 így van, csak a fèrfiak ezt nem kèpesek elfogadni, mert a “ kèmiát” egy nem lètező dolognak tartják.
2019. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha meg a kémiáról szól a dolog, akkor az meg olyan, mint amilyennek a jó Isten teremtette. Vagy bejön valakinek, vagy nem. A konditermezés is mint kötelező hack is ide tartozik? Javítani a kémián?
2019. júl. 20. 08:59
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Nincsenek konkrét paraméterek szerintem.

Azt mondanám a szexuális vonzalom feltétele a személyiség és kisugárzás, ami mellett fontos a külső, de önmagában nem elég.


Ahogy előttem is írták, a mozgás, a hang, a viselkedés mind befolyásolja ezt, és egy pozitív jellem sokat dob rajta.

Ezek azok a dolgok, amiket tapasztalsz, de kézzel nem foghatóak.

"Nem tudom mi fogott meg benne, de tetszik."

2019. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem. Ezek szerint akkor bőven megállja a helyét az a feltételezés, hogy vannak emberek, aki nulla eséllyel mennek neki a dolognak. Vagyis úgy kérdezem, hogy lehetséges az, hogy vannak emberek, akik annyira taszítják a másik nemet, hogy a barát kategóriából sosem léphetnek ki? Még akkor sem, ha jól szituáltak, rendezett az életük, ápoltak stb. Mivel sem a hangjuk, sem az illatuk, sem a mozdulataik nem stimulálják a hipotalamuszt?
2019. júl. 20. 09:59
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Elmeselek egy esetet ami 6! eve tortent.

Baratnoimmel alldogaltunk egy szorakozohelyen, iszogattunk es beszelgettunk.

Eszrevettem, hogy egy ferfi allt a bar masik oldalan es engem nezett. Mosolygott, de abban a mosolyban benne volt minden. Nekem nem szoktak ferfiak elso latasra tetszeni, de ez a pasi tenyleg beinditott mindent, komolyan egesz testemben bizseregtem ahogy ramnezett.


Ok, az kell, hoyg jokepu legyen szamomra!! De az is kell, hogy magabiztos legyen, hogy tudja magarol, hogy ferfi. Az a ferfi vonzo szexualisan, aki magabiztos, es aki tudja, hogy mi kell a noknek es szivesen bokol, mert elvezi ezt a "jatekot".


Ilyen szempontbol a PUA szerintem hasznos lenne sok embernek, csakhogy a legtobben azert akarjak, hogy legyen kit dugni, es ez erzodik. Ha a pua alapelveket ugy hasznaljak, hogy elvezetes legyen az ismerkedes mindenkinek es nem az erzodik, hogy azert jon oda hozzam, mert dugni akar valakivel aki hajlando, hanem mert vonzonak talal.

Ezt eleg nehez igy szavakba onteni.


De a lenyeg a magabiztossag es a nem ketsegbeesett akaras.


Ugyis mondhatnam, hogy pl amikor uj emberekkel ismerkedem, es igazabol nem erdekel, hogy mi lesz belole es mi a vegeredmeny sokkal vonzobb vagyok. Ilyenkor le se tudom magamrol vakarni a ferfiakat. Pedig kover vagyok!


Remelem ertheto volt :)

2019. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!