Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vonzó egy férfi szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzó egy férfi szexuálisan?

Figyelt kérdés

Mik azok a külső és belső paraméterek, amitől egy férfire azt mondják hogy ez igen! Vagyis kinek mi jön be?

Esetleg hogyan viselkedjen?



2019. júl. 20. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Magas, izmos, jóképű.
2019. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
78%

Ez nem ilyen egyszerű. Mindenkinek más tetszik, lehet, hogy az az illat, ami egy nőnek borzasztó szexi, az a többinek undorító.

szerintem is elsősorban a kisugárzás, magabiztosság számít.

Tényleg van, hogy lát egy férfit az ember és nagyon tetszik neki, vonzza szexuálisan, de nem tudja megmondani, hogy miért, hiszen nem néz ki olyan hű de jól.

2019. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10-es. Említetted az a dolgot, hogy a férfi tudja hogy mi kell a nőnek. Tényleg, mi kell egy nőnek, főleg akkor, ha csak 3 másodperce látta meg a férfit?


Ez a "mi kell a nőnek" szerintem marginális pontja a dolognak. Vagy szerinted a nőnek kell egy csomó dolog, addig a férfiakat valójában csak a szaporodási ösztön vezérli, és a lényeg csak az számukra, hogy az ki legyen elégítve? Erre menne ki a játék?

2019. júl. 20. 11:06
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Pénz & Sárm :)


Amúgy az illathoz egy pár szó....


Általános suliban volt egy osztalytársam, aki kb. 140cm volt, visszahúzódó, szemüveges. Tesi órán amikor úsztunk, a tanár külön figyelte, hogy ne fulladjon bele szegény. Szerette a Fradit és meccsre járt az apjával. Nem bántotta senki, a lányok is aranyosnak tartották. Jelenleg híres DJ, fesztiválon is fellép, most sem olyan magas, derékmagasságig gázol a nőkben. Szerintem a farka is elkopott.


Engem viszont szerettek a csajok akkoriban, néhányan üldöztek a szerelmükkel, csak akkor én még távol tartottam magam a lányoktól. Megtartottam a 2 lépést. Aztán utána meg nem érdekeltem őket később, egészen a mai napig. Tehát "megbüdösödtem", bizony.

2019. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az iskolás kislányok még nem az illatra mennek, ott még a külső számít. Egy szép szempár, helyes arc, jó alkat elég ahhoz, hogy egy tini szereleme essen.

Ezt az illat dolgot én később tapasztaltam meg, amikor megismertem a volt férjemet. Helyes volt, kedves, de semmi extrát nem láttam benne, alacsony volt és kék szemű, engem nem vonz a kék szem. Viszont intelligens volt, jó volt vele beszélgetni. Jó volt az aftershave illata is. Aztán egyszer egymás mellett dolgoztunk, meg voltunk izzadva kicsit és megéreztem a természetes illatát. Teljesen elcsavarta a fejem egyetlen másodperc alatt, már aznap este úgy mentem bulizni velük, hogy én bizony felszedem ezt a srácot. Utána évekig szagolgattam a legnagyobb megelégedéssel. :-)

2019. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, hogy mas nonek mi kell. Nekem, ha csak a vonzalomrol es ismerkedesrol beszelunk, akkor az kell, hogy nonek erezzem magam mellette. Egy gyonyoru, szexi nonek.

Nem konnyu predanak, akit csak meg akar fektetni.


Utana meg az kell, hogy fel tudjak ra nezni, tisztelni tudjam es csodaljam az intelligenciajat.

De ez csak en vagyok.

2019. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#15


Hát külső tekintetében eléggé csehül állok. Akkoriban főleg. Most 35 évesen talán picit jobb, de nehéz tartani a BMI 21-et :)

2019. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jó, én értem, vonzalmi faktorokat, elemeket keresel.

Megsúgom, nem mindig a külső a domináns. ;)

Sőt, a legerősebb vonzalom pont, hogy nem a külső iránt alakult ki nálam. (Lásd legutóbb, egy sokkal idősebb pasi fogott meg- szexuálisan, gyereke is van ráadásul,és tök átlagos kinézetre, magas és vékony alkat, de semmi extra külsőre. Ő mással fogott meg, de azzal nagyon)


Vonzalmi faktorok:

hang (!), gesztusok/a másik mozgása, humor, intelligencia, és a személyiség/stílus.


Nekem ez mind bejött a pasin, így kezdtem el vonzódni, a külső kevésbé dominált. Ráadásul magabiztos és flörtölni is tud.


Lehet válogatni és amit tudsz, fejleszteni.

2019. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A hangon hogy lehet valtoztatni, ha nem vagy egy Vass Gabor?
2019. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed leszűkítetted a szexualitásra a válasz nagyon egyszerű. Ránéz és azonal vonza őt. Bár nincs kimondva sem megfogalmazva, de a pikírt megfogalmazás az, hogy istenesen m+b-ssza, hogy a puncijából p+na lesz. Ez az állat nagyon vonza a nőket 30+ (Ez alatt inkább a hatalom, státuszszimbólumok, a férfi világban elfoglalt helye)
2019. júl. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!