Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költenél maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt költenél maximum a párod kajázására?

Figyelt kérdés
Egyszeri étkezésről van szó!
2019. júl. 20. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit csak szeretne.
2019. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A realitás határain belül, amennyit szeretne. Nem fogok, pláne nem valakinek, akit szeretek az ételén spórolni, ha pedig megtehetem és szeretem a párom nyilván egyen azt, amit szeretne és jól is esik neki. Nem kell egy bolti előrekészített szendviccsel beérnie, ha van pénzünk beülni is valahová épp. Nyilván nem kell ebből sem rendszert csinálni.
2019. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit megeszik.
2019. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri ebéd vagy vacsorán nem fogok filléreskedni, akar Enis kifizetem a férfiét....

31N

2019. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyibe az az étel kerül, amit megkíván. Ha meghívok valakit étterembe, nem fogom neki azt mondani, hogy max. 1500 Ft-ig rendeljen, de lehetőleg a napi menüt kérje, mert az csak 1200 Ft.

Természetesen már az étterem kiválasztásánál ügyelni kell arra, hogy ha arra az estére kb. 10eFt-ot szánunk, akkor lehetőleg ne egy olyan luxus étterembe menjünk, ahol egy adag kaja 50eFt-nál kezdődik. Most csak mondtam egy számot. De szerintem ha meghívsz valakit kajálni, sz@rrágás azt figyelni, hogy tökfőzeléket kér, vagy vasalt csirkét.

2019. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is bármennyit. Valószínűleg nem lenne senkivel egy nagy összeg mert nem vagyok oda azokért az emberekért akik státusszimbólumként elmennek egy luxus étterembe ahol eléraknak egy tányért 3 falat kajával amit én gondolkodás nélkül elmosogatnék otthon ha csak annyi kaja lenne rajta.. :D
2019. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!