Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azt ha velem szakítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt ha velem szakítanak hogy már soha senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már egy férfinak se fogok kelleni. Ráadásul az időből is kezdek kifutni, közelítek a 30-hoz. Nem ő hiányzik, de attól még fáj hogy ez a próbálkozásom egy jó, működő párkapcsolatra most sem jött össze. Egy nagy semminek, nullának érzem magam.
2019. júl. 20. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

De miért szakított veled?

A kor nem jelent semmit igazából. Sőt egy 30-as nő vonzóbb tud lenni, mint egy 20-as, jobb önismerete van, nyugodtabb, tapasztaltabb. Szóval ez pont nem így van ahogy mondod - szerintem.

2019. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor inkább azt éreztem, hogy nekem nem fog kelleni többé senki.
2019. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt is éreztem már hogy nekem se kell többet senki hogy újra dobjon.
2019. júl. 20. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

ez szakítás után teljesen normális, hogy az önbecsülés, önbizalom csorbát szenved.

Az idő megoldja a többit, persze gyorsíthatod a folyamatokat, ha teszel érte, hogy kikeveredj a hullámvölgyből.

közel 30 évesen gondolom van tapasztalatod, szakítást illetően, mivel, hogyan tudod magad kicsit "felpumpálni" lelkileg

2019. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:

Ugyanez, férfibe.


Nos, az első, hogy konstatálod, hogy ő hosszú távon nem lett volna jó párod.

Az idő bizony véges, de ha megalkuszol valami félig langyos megoldással, öregkorodra egy besavanyodott ember leszel, aki a fele életét kompromisszumokban élte le.

Ez nem feltétlenül szükséges, ha jobban belegondolsz.


Ad2, foglalkozz inkább magaddal. Az önsajnáltatás negatív folyamat, semmivel sem leszel tőle több. Foglalkozz olyan dolgokkal, amik boldoggá, elégedetté tesznek.


Az új kapcsolat majd alakul valahogy, ha nem vagy 110 kiló, meg 150 centi.


Fel a fejjel. Nem te vagy a kapcsoaltért, hanem fordítva.

2019. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!