Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt szakítás után hogy én már senkinek se fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Velem szakítottak. Fáj, mert a volt barátom azt mondta én vagyok élete szerelme, a legjobb dolog az életében. Aztán mégis szakított, pedig még a szakítás előtt is azt írta hogy szeret. Aztán abból amit mondott semmi se volt igaz. Ezek után azt gondolom hogy én nem vagyok szerethető, és senkinek se fogok kelleni.
2019. máj. 8. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
3 hónapig.
2019. máj. 8. 17:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Jártunk egymással.
2019. máj. 8. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.
2019. máj. 8. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

28 évesen ilyen negativ vagy?

de mért is?

A nőknek mindig lesz értéke a húspiacon.

2019. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kisebb-nagyobb mértékben mindenki ugyanezt érzi szakítás után, természetes része a gyászfolyamatnak. A lényeg, hogy ne ragadj bele. Ha elmerülsz az önsajnálatban, akkor önbeteljesítő jóslatként fognak működni az érzelmeid. Éld meg a fájdalmad, add ki magadból, sírj, vegyél egy boxzsákot, bármi, de egy kis idő után kezdj el inkább saját magadra és a túllépésre koncentrálni, na meg a többi fontos dologra az életedben.
2019. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert eloszor indenki ezt gondolja. De 3 honapbol ne csinalj ilyen ugyet, mondani barki mondhat barmit, ez igy sikerult.
2019. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jajj te kis butus...


mindenki ezt mondja: "én vagyok élete szerelme, a legjobb dolog az életében" ez mind csak bla bla bla alapjáraton.


28 évesen így gondolkodsz?? Menj már, ennél értelmesebbnek gondolnék egy 28 éves nőt. Még ha 18 lennél...


LEgalább kiderült, hogy nem ő a megfelelő személy, még gyerek és esküvő előtt....még időben.

2019. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!