Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manipuláció vagy szükséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manipuláció vagy szükséges kivárás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy konkrét párkapcsolati problémával kapcsolatban elmélkedni egy ismeretlennel.


Lett most egy olyan kifejtett elméletem, amit szeretnék tökéletesíteni, mert még érzem, hogy nem teljesen kerek és hátha talán van valaki akiben hasonló van/volt és már jobban fixálódott.


Elméletem leírtam már és privát üzenetben szívesen elküldeném egyből kezdésként, aztán jöhetnek oda-vissza kérdések és fejtegetések.


Nagyon kíváncsi lennék milyen megközelítések jönnek, különböző felfogások szerint.


Kérlek csak nagyon analizáló, akár elvonatkoztatni is tudó, logikai kapcsolásokra hajlamos emberek írjanak, akiknek tényleg kedvük van fejtegetni ezt a spec párkapcsolati problémát / kérdést.


Remélem lesz vállalkozó, akinek előre is köszönöm szépen akár rövid, akár hosszabb véleményét. :)



2019. júl. 21. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet:)
2019. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Külff
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Küldd *elírtam. Előző voltam.
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez érdekesen hangzik,elküldhetnéd.
2019. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Küldd!
2019. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Küldheted
2019. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Kérlek csak nagyon analizáló, akár elvonatkoztatni is tudó, logikai kapcsolásokra hajlamos emberek írjanak"

🤔

Bakker 😔

2019. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Izabella220 ***** válasza:
Küldd el és meglátjuk.
2019. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2019. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Huh, ebben nem is reménykedtem! Nagyon köszönöm az érdeklődést is már! :)


Ha nem fekszik a téma vagy nem tűnik érdekesnek számotokra, egész nyugodtan hagyjátok, nem sértődöm meg ha olvasás után nincs kedvetek hozzá.


Igazából egy mások számára lehet, hogy elég egyszerű témának tűnhet, engem ez foglalkoztat évek óta, mert nem tudom mit rontok el mindig. Ma volt egy "lámpakapcsolásom" aminek iszonyatosan örülök, reményként élem meg, de még tudom, eséllyel nem ez a vége...

2019. júl. 21. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!