Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyi Csajok! Ti mit szeretnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyi Csajok! Ti mit szeretnétek hallani egy olyan sráctól akivel már többszőr találkoztatok, de még nem volt alkalmatok beszélni, viszont most tuti, hogy fogtok? Fiu vok

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy hogyan kell trinátrium-foszfátot előállítani!
2010. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...Először is kezdjen velem beszélgetni"Szija" stb.. utána meg hívjon el randira:D
2010. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha bejön nekem akkor azt, hogy szeretne megismerni és elmehetnénk valahová:D

ha nem jön be akkor azt hogy legyünk csak haverok :P

kellenek a barátok, jó ha ismerkedik az ember

2010. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- szia

- szia

- hogy vagy?

- kosz jol es te ?

- en is jol , csinosan nezzel ki ma , tegnap nem annyira voltal szep mint ma , (s ha elmosolyogja magat) szep a mosolyod

- koszi

- be ulunk valahova szeretnek kicsit beszelni valahova vagy jo itt is a beszelgetes

ha meleg van mond azt h lehutenned magadot egy itallal vagy ha hideg van felmelegitenned magadat egy uditovel vagy egy kaveval vagy magamot veled :P


elmentek es mar jon a beszelgetes dicserjed a csajt , bokolj neki fo az h legy osszinte, ne vagj fel mint egy gyerek lassa h magabiztos vagy

2010. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, elég laza csaj vagyok...hogy ha nekem is bejön az illető, akkor nálam ez bejönne: mit szólnál, ha ütköznénk vmikor? ha nekem az, aki most tetszik ilyen mondana elolvadnék azt hiszem *.*
2010. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ha tetszik akkor : szija hogyvagy? válaszol stb és akkor h nem lenne kedved eljönni velem valahova igen minden és akkor elmondod amikor taliztok h figyelj nekem nagyon tetszel ... ha ezt megcsinálná az aki tetszik én is elolvadnék mint az előző az övétől . *-*:$


14/L

2010. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

még az előző vagyok

legyél egyértelmű meg lényegre törő mert sok lány nem érti ezt a mai pasi dumát (:

normális legyél lehessen veld hülyülni kicsit nyomulj de ne vidd túlzásba ne akard meg fogni a kezét fenekét ilyenek majd szép lassan azt várj rá ha ő még nem akarja ne erőltesd várd amíg belemegy és ne használd ki ha nagy nehezen megszerezted a bizalmát..:)

2010. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek
2010. júl. 11. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
mikor lesz a randi :S ird le h mi tortent
2010. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!