Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem érek annyit mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem érek annyit mint más?

Figyelt kérdés
A volt barátom döntött úgy anno hogy összejön velem, és nem akaszkodtam rá. Ő írt nekem a barátnője mellett, majd végül otthagyta a barátnőjét. De amikor először írt is akkor szingliként írt, de visszament az exéhez. Összejöttünk, de nem sokáig tartott a járásunk, ő hagyott el. Azóta nem sikerült más csajjal összejönnie. Ezt nem fejteném ki de lelkileg bántott a kapcsolatban, még az exét is emlegette. Azóta az jár az eszemben hogy az exe többet ért neki, mivel vele évekig együtt volt, sok közös emlék, program összeköti őket, amikről képe is van a családjának még Facebookon is. Engem meg szinte soha nem vitt sehova, rólunk nem készültek ilyen családi képek.
2019. júl. 23. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. De hidd el. Ettől független te is fogsz annyit érni mint más. Valakinek többet is, aki majd a pasid lesz. Fel a fejjel.


F/20

2019. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbrendűségi komplexusod van

Ne azzal foglalkozz más milyen meg mi volt hanem a jövőre koncentrálj

2019. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószinűleg te volták neki s kutyaharapást szőrével... van ez igy ,lépj tovább.
2019. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy neked miért ér ilyen sokat ez a pasi, hogy hónapokkal szakítás után is csak rajta rágódsz. Miért akarsz neki ennyire fontos lenni?

Neked ennyire jó volt mellette, mikor bántott?

2019. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt jó mellette, de lehet hogy csak velem volt ilyen, és ez fáj.
2019. júl. 23. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél többször írod ki ezt a kérdést, annál kevesebbet érsz. Nem csak az exed számára, aki szarik rád, hanem úgy átlalában is.
2019. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!