Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti is meztelen alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is meztelen alszotok a párotokkal? Mióta éltek együtt?

Figyelt kérdés

Hány éve vagytok együtt?

Mi mindig így alszunk szerintetek egészséges?

21 éves vagyok


2019. aug. 1. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Én fázós vagyok, úgyhogy kizárt. Nagy melegben igen, de ez a páromtól független. A mostani albérletünkben van klíma a hálóban, a párom meg folyton bekapcsolja, így egy kezemen meg tudom számolni, idén hányszor aludtam eddig meztelenül. Ő is csak ritkán szokott. Az elején mondjuk nagyon sokat aludtunk meztelenül, igaz, nyár elején jöttünk össze és akkor még nem volt klíma. 4 éve vagyunk együtt.

Szerintem ez nem egészéges/nem egészséges kérdés. Ha nem fáztok és nektek így kényelmes, akkor hajrá.

2019. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meztelen vagy boxer, de felső nélkül.
2019. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Meztelenül össze bújva még 10 év után is.
2019. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

10+ éve vagyunk együtt, de én nyáron is poló bugyiban alszom.

Amúgy egészséges.

2019. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
néha igen 2 évet voltunk együtt
2019. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Szt olvastsm ha egy ffi mindig "teriteken"lat megun es sokkal izgibb nekik ha van vmennyi ruha. Igy en ehhez tartom magam. Ha ritkan meztelen aludnék vagy felsö nelkül igy olyankor nem is tud elaludni sem mellettem. :)
2019. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1 éves kapcsolat, de még nem élünk együtt.


Mindig meztelenül alszom mellette, rajta csak egy boxer van.

2019. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen, de csak nyáron. A jó oldala, hogy gyakran áll a sátorrúd, így biztosítva a szabad levegőáramlást a takaró alatt. 🙂 F
2019. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mindketten meztelenül alszunk, egész évben. Nekünk így kényelmes. 9+ éves kapcsolat, 8+ éve élünk együtt.:) 33/N, 30/F
2019. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy alszunk, én addig is így aludtam, míg nem éltünk együtt, szimpla kényelmi kérdés.
2019. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!