Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert zavarja a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja a barátomat hogy a wcben a polcon tartom a betéteket tamponokat? Miert mondja mindig hogy rakjam el?

Figyelt kérdés
Van ott egy kis polcos szekrény és ott van nem értem miert zavarja. Én nem akarom eldugni bent a szobában...
2019. aug. 1. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyukája állt úgy hozzá, hogy ezt dugdosni kell, nem illik férfinak látnia se. Anyukám és a nagyim is ilyen volt. Inkább meghaltak volna, mint hogy a férjüket kérték volna meg, hogy vegyen betétet.
2019. aug. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire gondol, hova rakd el? Ennek ott a helye, ennél jobban nem lehet elrakni. De ha ennyire zavarja, mondd meg neki, hogy akkor ezentúl a pincében lesz, és akárhányszor szükséged lesz rá, majd ő felhoz neked egyet, vagy pedig nekiáll és fölszerel egy szekrényt, aminek van ajtaja. De lakatot is vegyen rá! Jó munkát neki! Az anyját meg innen is üdvözlöm, jó munkát végzett!
2019. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl érett a gondolkodása. Én például szeretem zárható tárolóba, szekrénybe tenni. Lehet, hogy a tiéd is az, akkor meg tényleg érthetetlen. Mindamellett, hogy ez a probléma orvosolható, ha mondjuk nyitott a polc és veszel egy szép fedeles dobozkát. Viszont az ilyen gondolkodás másban is kiütközhet, ami a kapcsolatot mérgezi.
2019. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek még agyilag :) johogy ott tartod mivel kéznél kell legyen és nem a konyha közepén cserél betétet az ember 🤣

Az ilyne pasik Nemtudom mit éreznek...

2019. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Megkérném, hogy akkor legyen férfi és szereljen fel egy ajtós szekrény a polc helyett, amit be lehet csukni... :))
2019. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyerek...
2019. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert a "párod" agyilag egy 11 éves gyerek szintjén él.

Vegyen guminőt, ha megviseli, hogy a barátnőjének vannak biológia funkciói.

Plusz úgy kidobnám már az első alkalommal, amikor el akarja tetetni velem, hogy csak nyekkenne.

Eszem megáll mekkora idióta f *szok élnek közöttünk.

2019. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy vannak olyan szülők, akik ennyire burokban nevelik a gyereküket, de vagy nyitott a változásra, és alkalmazkodik hozzád, vagy nincs értelme folytatni a kapcsolatot, mert éretlen még hozzá.


Az én szüleimnél sose volt tabu a betét, tampon, menstruáció téma, pedig nem mai fiatalok, apám már nyugdíjas, anyám sincs messze a nyugdíjtól, ráadásul anyám erősen bigott vallásos családban nőtt fel, szóval lehetne tabu. Jó, mondjuk apám nem veszi meg a betétet meg ilyeneket, de inkább azért, mert annyira nem ért hozzá. Nekem (lányának) egyszer férfiparfümöt vett ajándékba, mert olyan jó illata volt és szép színes volt a csomagolása, azt hitte, hogy női. :-)

2019. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem akarja, hogy a másik barátnője meglássa.

Végül is, sajnos megesett már a történelem során, itt is volt egy olyan kérdés, hogy miért tűnnek el vajon a cuccai a barátja lakásáról vagy miért találja meg egy eldugott helyen. És kiderült, hogy volt más.


De persze, nem akarok negatív lenni. Vagyis nagyon, mert az mindenképp gáz, hogy ennyire gyerekes a barátod...

2019. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ezt a kérdést neki kellene föltenned, h miért zavarja. Bár gyanús, h nem tud majd rá ertelmes választ adni.


Azt pedig magadnak tedd föl, h szükséged van e ilyen pasira. Én azzal a lendülettel hajítottam volna ki, mert nem szeretem az ilyenfajta hozzáállást. Ha már a tiszta dolgok látványa is zavarja, akkor mi lesz majd ha menstruálok, kerülni fog azokon a napokon, vagy megkér, h ugyan fejezzem már be azt, h vérzek?! Én nem tekintem tabunak a menstruációt, nem vagyok ilyenkor sem más, több vagy kevesebb mint általában. Viszont, ha a pasi rosszul van már a vérzés tudatától is, akkor előbb-utóbb nő is elkezdi így látni magát, elhiszi neki, h ilyenkor nem teljes értékű, h mocskos, gusztustalan dolog történik vele ilyenkor, és igaza van a pasinak, amiért ilyenkor kerüli. Az egyik barátnőm pl több év együttélés után egy ilyen hapsival, odáig jutott, h kb alig volt otthon, ha megvolt neki, mondván, h nem akar a csávónak csalódást okozni, olyankor még külön szobában is aludtak, a hapsi egy puszit nem volt képes neki adni, persze azt elvárta, h azért orál az legyen, ha már mást nem tudnak csinálni napokig. A barátnőm persze szó nelkül megcsinálta neki, hiszen végülis az ő "hibájából" van ez az egész.... És elhitte ezeket a dolgokat magáról, mert a csávója ilyen gyökér módon állt hozzá...

Na én az ilyenből nem kérnék, pont elég energiába telt, h el tudjam fogadtatni magammal, h a menstruáció egy természetes dolog, a női lét vele járója, és nincs ebben semmi kivetni való. Sőt, azt jelenti, h normálisan működik a testem, és egyáltalán nem mocskos dolog alapesetben megfelelő higiiéniás körülmények között.

Így aztán egy pasinak sem hagynám, h ebbe a hozzáállásomba bele rondítson azért mert undorodik a vértöl, vagy az ehhez kapcsolódó női cuccoktól... Szoktam is beszélgetni a havimról az aktuális partnereimmel, egyrészt, h tisztába legyen a dolgaimmal, másrészt meg kapok egy kis képet a hozzáállásáról. Ha idióta a hozzáállása, akkor pápá, keressen olyan nőt aki hajlandó alávetni magát az idióta hozzáállásanak, biztos vannak jópáran, de én pont nem tartozom közéjük.

Nem tudom, Te hogy állsz ehhez a kérdéshez, de ha nem akarod elhajtani, akklr legalább ne foglalkozz vele, és trtsd ott továbbra is a mensizös cuccaidat, ahol eddig. Esetleg, ha nagyon erőlteti, akkor vidd be a szobába és tartsd őket ott,mert hát valahol azért csak tartanod kell őket. Ha a wc nem jó, akkor hol mashol?! A fürdőben nem lehet, mert a sok pára tönkreteszi a betéteket, a nappaliban sokan megfordulnak, és nekik aztán vegképp nem kellene látni...

2019. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!