Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudok aludni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok aludni ha éjszaka dolgozik a barátom? Mit csináljak nagyon rossz ez így.

Figyelt kérdés

Amikor itthon van egész éjszaka átölelem mindig nagyon nyugodtan tudok mellette aludni. De éjszaka amikor dolgozik én nem alszok semmit. Elalszok 5 perc múlva már felebredek.. Félek valami baja lesz éjszaka mindig az órát nézem mikor lesz már reggel

Ő szereti ezt a munkát nem akarom hogy miattam menjen máshova, de szerintem nem is lenne neki más munka ami ilyen jól fizet.

Fél éve költöztunk össze kb 3 hónapja dolgozik ott a barátom és azota nem tudok éjszaka aludni


2019. aug. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom még a kapcsolatunk első pár évében, sajnos "gyógymód" nincs rá, kénytelen vagy elfogadni, hogy ez van, pláne, ha ő szeret ott dolgozni. Foglald el magad, sportolj, fáraszd le az agyad és a tested, akkor jobban fog menni az alvás.
2019. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert, nappal nem eshet baja?

Inkabb legyel egy felnott kicsit, sportolj es faraszde magad, vegso esetben meg vegyel be egy Valerianat.

2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétköznap én is dolgozok 5ig utána főzök takarítok vásárolok sétálok akkor sem tudok elaludni este.
2019. aug. 3. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik, hogy baja lenne?
2019. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!