Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Falusi férfi, városi nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi férfi, városi nő?

Figyelt kérdés
Falun élek, van saját telkem, így nem is költöznék panelba. Viszont nem tudom, egy városban élő nő képes lenne-e feladni városi életvitelét, és képes lenne-e “kiköltözni falura”? Nem falusi parasztozni, városi tahózni akarok a kérdésemmel.

2019. aug. 5. 04:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos nem, a többi nőt nem tudom.
2019. aug. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Akinek van megfelelő végzettsége és embersége mindegy,hol lakik!


Mondjuk az probléma hogy szombat du már nem tudsz venni egy liter étolajat...ha épp elfogyott.-Csak 30km rel arrébb az első városban.

2019. aug. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hogy merre van és mekkora távolságra van ez a települès az adott várostól, be tudna-e könnyen járni onnan dolgozni, jelenleg milyen munkája van.

Konkrèt hölgyről beszélünk, vagy hogy jött, hogy pont városi?

Azonkívül pedig még a pestiek sem mind panelban laknak, nemhogy a vidéki városiak.

Fontosak lennének a részletek.

Én pl Bp-n élek, vállalkozó vagyok, biztos, hogy 20-25km-nèl messzebbre nem költöznék, mert fuccs az üzleteimnek akkor.

Vagy ha mondjuk ott kellene hagynia az esetlegesen jól fizető munkáját, te tartanád el?

Mert nem hiszem, hogy beállna pl a helyi kisboltba dolgozni negyedannyi összegért, ha mondjuk teljesen más területen dolgozott azelőtt.Meg ezt nem is lehet elvárni tőle.Ez nagy áldozat, neked is tenned kell, nemcsak neki.

2019. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Városban is elég sokan élnek kertes házban, nem csak panel létezik.

Az, hogy ketten együtt hol élnétek szívesen, csak megbeszélés kérdése. Ez pedig akkor is gond lehet, ha a nő a szomszéd utcában lakik.

Pl. Nekem is van saját házam, ahonnan nem szívesen költöznék. Falun élek. Na ilyenkor mi van?

Más meg boldogan hagyja ott a pesti nyüzsgést is.

2019. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Ne akarj.

Teljesen más a mentalitás.

2019. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani. Én két nagyobb városban (2 megyeszékhely) éltem huzamosabb ideig, de annyira vágytam a nyüzsgésből kiszabadulni, hogy pár éve egy egészen kicsi helyre költöztünk. Azóta van kert, csirke, kakas. Nem érdekel, hogy hétvégente nem tudok vásárolni, vagy nincs a közelben sushi étterem. Semmi pénzért nem költöznék vissza a városba.

Szerintem simán találhatsz te is olyan nőt, aki szereti a falusi életet.

Az mondjuk nem árt, ha van a faluból vonat, busz, amivel elérhető egy város, ha a faluban nincs a hölgy igényeinek megfelelő munkalehetőség.

Ha konkrét nőről van szó, akkor érdeklődj tőle bátran a céljairól.

2019. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ. Volt egy barátom, aki egy 200 fős faluban lakott, én meg egy 40 ezres városban. Nem emiatt mentünk szét. Egyetemen ismerkedtünk meg, ugyanaz lett a végzettségünk, hasonló volt az érdeklődés.

Igaz, meggondoltam volna, hogy odaköltözzek, de alapvetően nem a falusi élet miatt, hanem mert nagyon messze volt mindentől. A legközelebbi város (20 ezres kisváros) is fél óra volt alsóhangon. Én viszont megszoktam, hogy közel van színház, mozi, könyvtár, nem beszélve a munkalehetőségről. A munkám is városhoz köt.

De egy olyan faluba, ami pl. megyeszékhely mellett van, oda simán kiköltöznék.

2019. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem alapból falusi nőt keresel? Tuti nem költöznék falura. De talán Budapesten kívülre sem. És nem voltam soha bulizni, nem a pörgés hiányozna, csak nem. Falu az nem én vagyok.
2019. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon szép, padlófűtéses, parkosított családi házban nőttem fel egy nagyobb faluban, városhoz közel. Nem terveztem az elköltözést, de az élet úgy hozta. Most egy panelben élek Budapesten és már nem mennék vissza, pedig a panel árából ott kacsalábon forgó házat tudnánk venni. Inkább itt, akarunk családi házba menni és tudjuk, hogy előbb-utóbb sikerülni is fog.


Olyan érdekes, hogy a régi ismerőseim már másként néznek rám. Nem tekintenek magukénak, pedig 25 évig ott éltem. Szerintem az embert nem az határozza meg, hogy hol él, hanem a személyisége, mentalitása stb.


Adott helyzetben, lehet, hogy összeilletek, de csak kompromisszummal, másként nem fog működni.

2019. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki élethez nélkülözhetetlen a kocsi. Ha van, akkor mindenhova könnyen, gyorsan el lehet jutni. Ha nincs, akkor az ember be van zárva a faluba, orvoshoz, egy színházba v. bárhova képtelen eljutni, ill. csak nagy nehézségek árán.
2019. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!