Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Falusi férfi, városi nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falusi férfi, városi nő?

Figyelt kérdés
Falun élek, van saját telkem, így nem is költöznék panelba. Viszont nem tudom, egy városban élő nő képes lenne-e feladni városi életvitelét, és képes lenne-e “kiköltözni falura”? Nem falusi parasztozni, városi tahózni akarok a kérdésemmel.

2019. aug. 5. 04:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én városi gyerek voltam, de alig vártam, hogy a gyerekeim önállóak legyenek, azonnal vidékre költöztem. Ez egybeesett a válással is. Az új feleségem is városi lány volt, de megmondta; neki ott van az otthona, ahol én vagyok. Ennek közel 20 éve, s a világ kincséért se menne vissza városba.

Szóval csak rajtad múlik a dolog. Ha olyan pasas vagy, akit (szerelemtől) vakon követ a nő, akkor találsz olyat, aki feladja a városi életformát.

2019. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én Budapestről költöztem faluba nem férfihez, családommal együtt! Nem bántam meg. A csend nyugalom, a természet hangja megfizethetetlen! Akinek az ilyen élet a vágya az nem fogja megbánni! Akinek nem az nyilván nem fog menni!
2019. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!