Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, lányok mi volt a legdrágá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok mi volt a legdrágább és értékesbb ajándék amit férfitől kaptatok? Vagy mi az amit szeretnétek kapni akár meglepetésként vagy alkalomra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A legdrágább dolog, amit kaptam a mostani telefonom volt. Pont kezdett haldokolni a korábbi szülinapom előtt pár hónappal. Egy héttel előtte már olyan rossz volt a helyzet, hogy elhatároztam, veszek egy újat magamnak. Elkezdtem körbekérdezgetni, és egy Xiaomi tűnt a legjobbnak ár-érték szempontjából. Mutattam is páromnak, hogy ezt választottam, hétvégén segítsen megrendelni nekem. Másnap beállított munkahelyemre, hogy várni akart hétvégéig, de ismer engem, és nem akarja, hogy egyik nap megkattanjak, és megvegyem magamnak, miközben ő már egy hónapja megvette, mikor elkezdtem panaszkodni a régire. Pontosan azt vette meg, amit én is kinéztem, hogy jó lesz. Totál lesokkoltam, mert soha nem kaptam még ilyen drága dolgot senkitől, és teljesen váratlanul ért.

Jó volt az időzítés, mert szükségem volt rá, és tényleg pont azt akartam megvenni magamnak is.

De nem hiszem, hogy lenne általános recept, hogy mit kell adni, és a mai napig nem igényelnék ilyen drága dolgot, elég, ha gondol rám a párom. Ha szereted, ismered, akkor tudod, mire van szüksége a másiknak. Ez a történet is csak azért ilyen kedves nekem, mert azt mutatta, hogy ismer és szeret a párom, nem azért, mert drága volt.

A másik drágább dolog az eljegyzési gyűrűm, de azt még nem kaptam meg, csak tudom, hogy már megvette nekem.

2019. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy szívből szóló levél.
2019. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Rengereg virág! Tele volt a szoba vele. Az volt a legszebb ajándék,vagy a május fa.
2019. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A legdrágább tárgyi ajándék egy különlegesebb fajta növény volt. Máig megvan és nagyon szeretem. Nem került annyiba, mint egy telefon vagy ékszer, de nekem tökéletes.

A legnagyobb értékű valószínűleg valamilyen közös program volt, mivel ünnepekkor inkább ilyesmivel szeretjük meglepni egymást. De mivel ilyenkor a saját részét is fizeti az ajándékozó, nehéz kiszámolni a pontos költségeket.

2019. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 20. 08:15
 6/10 anonim válasza:
47%
Semmi
2019. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy brillköves gyűrűt, eljegyzésre.
2019. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Kocsi.(hasznàlt)

Amugy ismerösöm is kapott a párjàtol.(pàrja fizeti a tankolast biztositast, stb, az én pàrom ezeket nem àllja)

Azt hittem ez relative gyakori. Tekintve hogy anyagilag az àtlaghoz tartozunk vagy rosszabb.

2019. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Illetve kb eddig egy nöt sem ismerek aki a sajàt kocsijàt vezetné es nem vki "alàtette"volna.

Leszamitva most az idöseket. Mert pl lehet hogy 40 éves vallalkozo nönek sajat kocsija van, de most ettöl a rêtegtöl eltekintek.

2019. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A legdrágább egy sportcipő volt amire régóta vágytam. Szülinapra volt. Viszont számomra értékesebb volt az a cd amit azon a karácsonyon kaptam mikor csak ismerkedtünk. Azóta is szokása minden ajandék mellé valami bandának a cd-jét mellékelni :)
2019. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!