Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Névnapi ajándék ötletek férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapi ajándék ötletek férfinak?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit kéne adni páromnak névnapjára. Szeretnék valami aranyos kis tárgyat ami nem is túl "nyálas" de annyira nincs ötletem:( tudnátok ötleteket adni? Amúgy 32éves
2017. márc. 22. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mennyit szánnál rá, meg milyen beállítottságú a párod, mi a hobbija, érdeklődési köre. Ha a hobbijához valamilyen kapcsolódó valamit adnál, biztos nagyon örülne neki.

Hm, én minek is örülnék?

Bármilyen akár használt elektronikai kacat, (fillérekért is) a az ajándékba kapott ruhák 99%-a méretileg nem volt jó nekem sosem, meg nem is tetszett...ez kilőve, de örültem bármilyen kis dísztárgynak is.

Azoknak meg különösen, amin látszott, van benne energia, és járkált utána a párom, olyankor nagyon tudtam szeretni érte.

2017. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Névnapra valami kis apróság. Ha megsütöd pl. a kedvenc sütijét, azzal nem nagyon tudsz mellélőni, ha olyanok vagytok, a kedvenc borotok elkortyolgatása is jó ötlet lehet...
2017. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!