Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Flashmobot szülinapi meglepeté...

Flashmobot szülinapi meglepetésként? Vagy valami mégjobbat?

Figyelt kérdés

Nem tudom túlszárnyalni előző évi meglepetéseimet legjobb barátnőm születésnapjaira

2015-ben bekötött szemmel vezettem el egy hídhoz (közben felolvastam neki 1 levelet arról, h mennyire örülök, hogy a barátnőm stb. sírtunk erre arra.) ahonnan ha lenézett nagyban kivolt írva a duna szélén az aszfalton, hogy Isten éltessen Kata - nagyon tetszett neki


2016-ban egy nagy meglepetés bulit szerveztem neki nálam, sok barátjával torta, kiflik,pogácsák,muffinok minden.


és most nem tudom milyen meglepivel állhatnék elő :D

Gondolkodom azon, h flashmobot, de attól tartok túl későn jutott ez eszembe, jövőhét max következő hétvégén megkellene ejteni a dolgot.

Tudtok valami más ötletet? Valami érdekeset.

21éves lesz :)



2017. szept. 13. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajna ötletem nincs, de le kell írnom, hogy irigylem a barátnődet :) Fogalmam sincs, mennyi idő kell neked egy flashmob megszervezéséhez, de az valami fantasztikus dolog lenne. Nem találok rád szavakat, komolyan. Több ilyen ember kellene a világba, már csak ezt az egy tényezőt nézve, hisz nem ismerlek.
2017. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm ezeket a kedves szavakat!

Pár ismerős lehúzott egy kicsit, h úgyse jön össze, de ez most erőt adott :D remélem összetudom hozni. köszönöm mégegyszer! :)

2017. szept. 13. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :) S ha nem jön össze a flashmob akkor mi lenne ha most "csak" a szokásos elvinnéd vacsizni gyertyafényesen lenne? Az nem jönne be neki?
2017. szept. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem jön össze a flashmob, nézz körül itt.

2017. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk ilyenekre járni, lány vagyok én is :D

Utolsó válaszoló: köszönöm ezek nagyon jók, de sajnos mi külföldön élünk..

2017. szept. 14. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező bocsi azt hittem fiú vagy :) akkor termászetesen kilőve a gyertyafényes vacsi :)
2017. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Esetleg készíts neki egy kisfilmet,képekből,videókból összevágva.Alá pedig mehet a kedvenc zenéje pl.

És szervezhetnél mondjuk egy kerti partit ahova meghívod a barátokat és ott ki lehetne vetíteni ezt a filmet.

2017. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!