Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek is ilyen nehezen ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen nehezen ment a az elköltözés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet hogy csak én reagálom túl, de inkább leirom. :)


Párommal fél éve vagyunk együtt. Én külön éltem egyedül, ő meg a legjobb barátjával egy két szobás lakásban.

Már egy hónap után oda költöztem hozzájuk, és minden rendben van, nincsenek komoly problémáink, hála istennek. Takarítok, főzök, egyértelműen albérletet meg rezsit is fizetek.


A problémám pedig az, hogy nem ketten vagyunk. Én nagyon kedvelem a lakótarsunkat, de ez így szerintem nem egészséges.

Nekem az most a legnagyobb vágyam, hogy összeköltözzünk, és olyan legyen hogy Mi. Csak MI ketten.

Viszont párom nem akar még elköltözni innen. Azt mondja, hogy majd jövő ilyenkor visszatérünk rá, hogy anyagilag megengedhetjuk e a költözést. Ha igen, akkor bejelentjuk a lakótarsunknak, és onnantól meg 1 év. Gondolom nem akarja barátját cserben hagyni, és akar neki adni időt hogy összekapja magát. Szóval párom meg 2 évet akar várni a költözésig.


Ráadásul most a lakótarsunknak lett barátnője, és adott neki kulcsot is, ami nálam annyit jelent hogy a csaj ide fog költözni, vagy ha nem is, heti 7 napból 5 öt tuti nálunk lesz.

Akkor már megint egyel többen vagyunk.


Ne értsétek félre, nekem semmi bajom emberileg egyikkel sem. Egyszerűen csak szeretném ha ketten lennénk.


Ma feljött a költözés téma, amikor beszélgettem a lakótarsunkkal, és szó szerint azt mondta hogy Tőle még nem szabadulnak meg biztosan 2 évig.


Páromnak meg elege van már abból hogy ezzel ragom a fülét, és nem akar egyenlőre erről beszélgetni.


Szerintetek most mit tegyek?


KÖSZÖNÖM :)



2019. szept. 1. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Korai volt egy hónap után odaköltözni hozzá. Szerintem 1 hónap után ez baromira korai.

Érthető az igenyed, de azt kalkuláld bele hogy a barátja már jóval előtted is ott lakott, nehogy már te akard kidobni onnan ahol ő előbb volt ott.

Akkor keressetek egy külön albit, egy masikat. Ha nem adottak az anyagiak érthető ha nem akar menni.

A párod tett egy kijelentést. Megszoksz vagy megszöksz.

2019. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Borzasztó korai.
2019. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rockarc ***** válasza:
71%

Beszaladtal egy zsakutcaba, es most pislogsz, hogy miert nincs kijarat. Nem neked kellett volna odakoltoznod, hanem a baratodnak hozzad. KVazi rakoltoztel a nyakara, majd panaszkodsz, hogy ez igy nem jo. Lathatoan a ket srac egyfajta ved es dacszovetsegben van, nem fogod tudni szetrobbantani oket. Ez egyben azt is jelenti, hogy egyaltalan nincs szandeka komoly kapcsolatra, mert ahhoz felelossegteljes dontest kene hoznia. Szerintem ez nem a haver melletti kiallas, csak nem akar elkotelezodni.


Ha a hver is becsajozott, akkor meg aztan penzben is meglenne az alberlet, a kiscsaj fizeti a baratod reszet, es ti szabadok vagytok. Nem ez tortenik. Innentol mar kezdheted tovabbgondolni. Az elege van, kitetel meg engem duhitene. Basszus akkor eljen a haverjaval, mint eddig. Szerintem neki ez kenyelmes, te meg maximalisan ki vagy hasznalva, visszael vele, hogy te koltoztel, ami igaz is, de fel ev utan jogos az igenyed, hogy a kapcsolatot magasabb szintre emeljetek, amit o lathatoan nem akar.


43F

2019. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos így van, te mentél bele az ő életükbe, nem pedig a lakótárs a tiétekbe.

Ha ez így neked nem felel meg mégsem, jelezheted a barátodnak, de ez eddig sem hatotta meg.

Vársz 2 évet. Ultimátumot adsz. Elkoltozol, és remélem, hogy utánad megy. Szakítotok.

2019. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, de őszintén szólva belőlem is automatikusan tiltakozást váltana ki, ha adott lenne egy féléves kapcsolat, amiben a párom már nagyon korán betelepedett az életem közepébe, és dirigál, hogy mi legyen. Könyörgöm, féléves a kapcsolat... naná hogy nem akar egy stabil barátság alapú albiból kiugrani, hiszen három hónap múlva leléphetsz az új albérletből. Ez még egyébként a rózsaszínköd és randizgatások, átszexelt hétvégék időszaka, nem a közös háztartásé.
2019. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem, 1,5 év után már jogosabban kérhetem az összekoltozest?

Ja amúgy meg nem én erőltettem hogy ide költözzek Ő kérte. Szóval nem telepedtek senkinek a nyakára. Sőt mióta én itt vagyok legalább esznek főtt kaját nem csak mirelit pizzát meg szendvicset.

Főzök meg takarítok mind a kettőre. Kétlem hogy olyan rossz soruk lenne hogy én ide jöttem.

2019. szept. 1. 17:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Főzök meg takarítok mind a kettőre. Kétlem hogy olyan rossz soruk lenne hogy én ide jöttem.


Nincs is. Olyannyira nincs, hogy ez így nekik nagyon is megfelel még egy-két évig, amíg végre leesik, hogy csak cseléd vagy.

2019. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Odavettek cselédnek. Milyen jó lesz neked ha mind3an ,az új barinővel röhögnek majd rajtad. Ha a barátod komolyan gondolkozna a kapcsolatotokkal,akkor vagy elköltözik veled vagy a barátját kiköltözteti.De nyilván neki ez a kényelmes,hogy te mész oda.( ha veled esetleg szakít,attól még az albija marad..

.)

2019. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Szerintem költözz el onnan egyelőre, különben ennek így nem lesz jó vége. Nyílván ha komoly a szerelem akkor kaparni fog hogy minél gyakrabban együtt lehessetek, így meg állandóan ott vagy kéznél ha akarja ha nem, mint valami...feleség :)
2019. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Főzök meg takarítok mind a kettőre. Kétlem hogy olyan rossz soruk lenne hogy én ide jöttem."


Ez az egyik legrosszabb, amit tehetsz. Már leszoktatni kellene a pasikat arról, hogy a nők a házicselèdek, mert a házimunka női dolog, nem pedig mèg jól rá is szoktatni. Inkább arra kellett volna rávezetned őket, hogyan kell főzni, meg rendet tartani, ès szèpen felosztani kinek mi a feladata.


Persze, hogy kènyelmes nekik ez a helyzet.

Èn a helyedben elköltöznèk onnan, aztán majd visszatèrtek a tèmára, ha megèrett rá a helyzet, ès le tud szakadni a barátjáról.

2019. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!