Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés, elköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, elköltözés kinek hogy ment?

Figyelt kérdés
A pasim nemrég megkért, hogy költözzek hozzá. Én ennek nagyon örülök h most összeköltözünk. Ez fix. De én a testvéremmel élek (nagykorú), a szülők pár éve leléptek és új életet kezdtek. A testvéremmel egy nagyobb albérletben lakunk, még a szülők kötötték a szerződést, akikkel a kapcsolatunk annyi hogy havonta x összeggel támogatnak minket mert százezres az albérlet, de minden bútor és satöbbi itt van ami az övéké volt és hát azt nem elehet kidobni. Meg egyedül nem bírnám fizetni az albérletet, rezsit, bérletet, kaját nekem meg tesómnak -tehát mindent tök egyedül, meg nem is akarom mivel ez az ő szerződésük. A kérdésem aazokhoz szólna, akik úgy költöztek el "otthonról" a párjukhoz/párjukkal hogy úgymond anyagi törlesztéssel tartoztak a szüleiknek? a testvéremet sem akarom nehéz helyzetbe hozni, de voltaképp már ő is felnőtt, és én csak pár évvel vagyok nála idősebb, nem bírok a testvére és az anyja is lenni örökké.. tehát ilyen vagy hasonló ha történt valakivel annak a történetét, tapasztalatát megköszönném :)

2017. febr. 16. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ti mégis mit törlesztetek a szülőknek? Az ő szerződésük, ha nem kell nekik, mondják fel, ti meg kerestek egy kicsi, olcsóbb albérletet.


A tesód dolgozik? Ha igen, el tudná tartani magát? Nyilván nem hagyhatod teljesen magára, ha rászorulna a segítségedre.

Ha képes eltartani magát, akkor pedig mi a kérdés?

2017. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valójában nem dolgozik, és nem akar velünk lakni. Nemtudom mennyire lenne furcsa egy minigarzonban együtt a pasimmal meg a tesómmal. Ezért próbálnék olyan megoldást keresni ami mindenkinek működne.
2017. febr. 17. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, ha tudna dolgozni, csak nem akar, mert lusta és válogatós, és nem is képzi magát, hogy megfelelő munkahelyet találjon, akkor amennyiben nagykorú, én magára hagynám. Nem az anyja vagyok, hogy pátyolgassam és eltartsam, egy felnőtt emberről beszélünk! Ha történik veled valami, mihez kezd? Ha kinéz egy autót, veled veteti meg?


Én magára hagynám, szedje csak össze magát, szálljon kicsit magába. Ha talál munkát, de nehezen boldogul, akkor ideigelenesen én őt is befogadnám a párommal, DE bele kellene adnia ugyanúgy az albi díjba és rezsibe.

Mint írtam, IDEIGELENESEN, de csak akkor, ha dolgozik.

2017. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!