Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi egy nőnek a feladata?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy nőnek a feladata? Nehezen viselem a nőiességemet.

Figyelt kérdés

Nők és férfiak válaszát is várom.

Nem igazán tudom lelkileg feldolgozni h egy nőnek ilyen sokmindenben meg kell felelni. Pl.: a szőrtelenítés, mindig szép haj, jó alak, szép mell, ránctalan arc, ilyesmik.


Ti miket tesztek, vagy hogyan éltek, hogy viselitek el ezeket a nőiességgel járó problémákat akár a háztartásban.

PL. főzésnél is egy nőnek muszáj, a férfi pedig ált. azért főz mert szeret,szabadidejében.


Nőnek meg ott a gyerek(ha van) arra is kell figyelni. Én szülni is félek,mert kövér leszek,és így is elégedetlen vagyok magammal.


Vki elmagyarázná nekem, pl. ha anyám helyett anyám lenne, és elviselhetőbbé,érthetőbbé tenné ezt az egész dolgot.


Férfiak véleménye is jöhet, tapasztalat esetleg,h rosszabb a kapcsolatuk a feleségével,mert elhanyagolja magát vagy ilyesmi.



2016. febr. 20. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Én is hasonló helyzetbe vagyok.Az utóbbi időben teljesen megutáltam nőnek lenni,és már depressziós is vagyok.

Most az van,hogy a nőtől teljesen irreális,600ezer dolgot várnak el,és kidobnak ha ennek a tetejébe "mersz" hisztizni.A férfi meg bármit megtehet,mert őt csak ne korlátozzuk ő egy férfi.Például azt se értem,mért olyan evidens hogy a nő dolga a házimunka,amikor ugyanannyit dolgozzunk,sőt.....

Nevetséges ez az egész......

2016. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nincs tökéletes ember, idővel mindenki öregszik, változik a teste, ezt el kell fogadni. Persze szétszoronghatod magad, ha úgy jobb neked és elvesztegetheted erre a fiatal éveidet. Fogadd el önmagad.
2016. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Még annyit hozzá tennék,hogy én konkrétan úgy érzem,hogy azt gondolják,hogy mivel nőnek születtem ne is akarja boldog lenni,az majd a férfi "dolga".....
2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

1. Előbb magadat szeresd meg, mert ha ilyen lelkiállapotban te szülni szeretnél, akkor a gyereked is ugyanilyen, bocsánat a kifejezésért, degeneratív negatív lesz, mint te, mert tőled pozitív mintát az biztos, hogy nem látna.


2. Ha valakivel együtt élsz, akkor a háztartási dolgokat is megosztjátok egymással.


3. Attól, hogy szülsz, még nem leszel kövér, csak akkor ha elhagyod magad és lusta vagy visszafogyni a szülés előtti alakodra.


4. Nem muszáj a nőnek főzni, ugyanúgy a férfi is főzhet.


5. A nő nem rabszolga, hogy főzzön, mosson, takarítson, háztartást vezessen, gyereket neveljen, menjen még 8-9 órába melózni..stb. Ott a férje, akinek kutya kötelessége a nő terhein segíteni!!!


6. Egy gyereknek egészséges boldog szerető család szükséges. A gyereket pedig a szülők közösen nevelik egyetértésben!



Ajánlom hallgasd meg youtube-on Csernus Imrétől a Férfi és a Nő című hangoskönyvet. Ebből a kettőből nagyon sok mindent tudsz tanulni és hasznosítani a későbbiekben is! :)


Sok sikert és kitartást az életed jobbá tételéhez! :)

2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazából szeretnék gyereket, és azért is nem akarok egyenlőre,mert magammal nem vagyok megelégedve.

A háztartásban meg a párom több dolgot megcsinál mint én. Ő főz mindig én csak takarítok,de van mikor azt is bevállalja.

Az nehéz h szeressem magam. Már nem találok olyan dolgot magamon.

Köszönöm a youtube-os ajánlást szoktam ilyen lelki dolgokat hallgatni

2016. febr. 20. 21:29
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

Csak néhány gondolat:


- A rovat többsége arról szól, hogy a nőknek milyen könnyű, mert bármit csinálnak, sorban állnak a hímneműek előttük. Ha valami nem tetszik nekik az aktuális egyedben, csak átugranak a következőhöz. Tehát az ellenkezője, amit az # 1 mond.


- A férfinak is rengeteg "dolga" van, az ő dolga gondolkodni, tervezni, megoldani, megvédeni, megépíteni, kitalálni, összehozni, kibírni, elintézni, irányítani, kezdeményezni, eltartani, fenntartani, teljesíteni.


- Ha magadat racionális, normális (bár ugye kinek mi), végletektől mentes, rendes embernek tartod, akkor csak keress egy ugyanilyet férfiban, és az élet problémáit majd megoldjátok együtt a fentiekben említett 'kinekmiadolga', 'kimittehetmeg'-hadakozások nélkül. Ha nem ilyen vagy, vagy nem ilyet választasz, akkor nem csoda, hogy előjönnek ezek a problémák.

2016. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Még elfelejtettem írni, hogy Szabó Péter, Brian Tracy motivációs előadókat is hallgasd nyugodtan. Vagy lehet még Balogh Béla- A tudatalatti 10 parancsolata.

Louise L. Hay is nagyon tudom ajánlani.


Olvass sok önfejlesztő könyveket. Szeresd magad, mert ha te nem szereted magad, akkor más se fog. Mert csak azt kapod, amit adsz. :)

2016. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Andi80018 ***** válasza:
90%
Igen, érthető a problémád. Attól függ egyébként, milyen a párod, ő mit vár el tőled és mit tesz ő, hogy neked jó legyen, segítsen. Ezt úgy értem, hogy ha tegyük fel gyerek születik, akkor olyan beállítottságú legyen a pali, hogy semmiképp ne várja el, hogy már két hét múlva Naomi tested legyen, természetesnek tartsa a tested. Ha nem ilyen, akkor gond van. Illetve, ha neked valamilyen szintű megfelelési kényszered van felé, az is rossz. Nem minden férfi tartja fontosnak, hogy egy topmodell kelljen fel mellette minden reggel, aki már főz is, gyereket nevel, heti négyszer edz, ja, és közben nimfomániás is legyen természetesen. :-) Meg kell beszélni ki mit vállal a kapcsolatban, kompromisszumokra is szükség van. Neked is kell szabadidő, neki is. Neki is vannak kötelezettségei, neked is. Ehhez kell intelligencia, türelem is és hogy passzoljatok egymással.
2016. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andi80018 ***** válasza:
Ja, hogy önértékelési gondjaid vannak, az más. Örülj neki, hogy pasid ilyen dolgos otthon. Ha nagyon bezavar ez a mindennapjaidba, akkor menj dokihoz, szerintem segíthet.
2016. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlzottan meg akarsz felelni másoknak, a mai világnak. A szőrtelenítés a felsoroltak közül az egyetlen, ami számomra elvárás lenne egy nővel szemben. A hajaddal nem kell semmit csinálni, néha megmosni, ez szerintem nem nagy dolog. Kinek mi a jó alak. Nekem pl nem tetszenek az olyan nők, akik szálkásra vannak edzve, és olyan vékonyak, hogy ha rájuk nézek, akkor derékba törnek. Persze ne legyen elhízva, de egy átlagos alak már bőven jó. Ha sportolni akar, akkor tegye, de ne azért, mert a másik fél ezt várja el, hanem azért, mert szívből csinálja, magának. A mell az adott, sokat nem lehet rajta változtatni műtét nélkül. Nem ez határoz meg egy nőt. Ránctalan arc? Ezt még sosem néztem randi vagy egy kapcsolat alatt.

Az előző kapcsolatom 5 évig tartott, szinte végig én főztem mindkettőnknek. Nem okoz gondot ez sem, az együttélés során el kell osztani a házimunkát, ennyi az egész.

Ha valakinek gyereket szülsz, akkor az már azt sugallja, hogy stabil a kapcsolatotok, bíztok egymásban. Gondolhatod, hogy ezután nem azt fogja majd mondani, h adios, mert felszedtél pár kg-ot a gyerek miatt.

Az elhanyagolás más kérdés, de az ott kezdődik, mikor asszonypajtás már akkora, mint egy tank, egész nap csak tesped a tv előtt, nem érdekli semmi. De ehhez hosszú út vezet, és te még a közelében sem vagy szerintem.


29F

2016. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!