Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg meg kellene hívnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg kellene hívnunk embereket, családtagokat? Párommal nagyon zárkózottak vagyunk, még a családjaink fele is.

Figyelt kérdés

Mi ketten megyünk időnként egymás családjaihoz,elkísérjük egymást ha látogatni megyünk. De persze megyünk egymás nélkül is,viszont ünnepekkor Mindig Együtt! :)


Már együtt élünk egy ideje,de a lakásfelújítást követő időszakon kívül (amikor megmutattuk az új padlót,falat stb) nem hívtunk át/meg senkit. Az új bútorok egy részét még látta néhány hozzátartozónk,de ennek már közel 1,5-2 éve.


Sok dolgunk volt,elfoglaltak vagyunk. De egymást elkísértük a szülőkhöz néha. Viszont mi nem rendeztünk ebédet stb stb. Azt sem akarom,hogy párom családja azt higyje miattam..Viszont nem az én dolgom meghívni az ő hozzátartozóit. Sakk matt.


Viszont heti 3X beszél mindkettőnk a szüleivel. Ez túl sok szerintetek vagy átlagos ??



2019. szept. 8. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak akkor veheti majd ki rosszul magat ha majd esetleg segitseg kellene.
2019. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor örülök, hogy lassan a családom - mármint akikkel beszélek egyáltalán - 2 főre csökken. Őket meg át lehet hívni idióta ebéd vagy fanfár nélkül. Aztán szépen hazamennek.
2019. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom hol szokás ez hogy veszünk valami új bútorokat oszt hívjuk a rokonokat nézzék meg. Ez irtó gáz szerintem. Olyan mint ha mutogatnád mennyi pénzed van.
2019. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghivni senkit,ha ti nem akarjátok.
2019. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem kell.

Meglepődni sem kell, ha ti sem lesztek meghívva.

2019. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

😭😭

Elteroek a velemenyek. De nem baj,mind masok vagyunk.


Ti kikek hivtok meg milyen gyakran? Mit "illene" nekunk ??

2019. szept. 10. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülők 200-kmre laknak. Mi szoktuk menni 3-4 hetente haza. Míg albérletben laktunk, nem igazán hívtuk őket mert nem volt hely, itt aludni nem tudtak. Mióta lett saját lakásunk, azóta többször voltak. De inkább csak segíteni költözni, aztán még párszor mikor már be volt rendezve meghivtuk őket. Nem dicsekvésből. Ők legalábbis nem így vették, örültek, hogy van végre lakásunk. Tesókat a párjaikkal szoktuk párhetente meghívni vagyis inkább csak át. Nem komoly vendégségre kell gondolni.
2019. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt Nektek kell lemeccselnetek.


A kérdés, milyen viszonyban vagytok a saját és a másik családjával, ez legyen a mérvadó.

2019. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!