Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta össze költöztünk 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta össze költöztünk 10 percenként felebredek ez miért van? Valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés

És reggel nagyon fáradt vagyok. Olyan rossz ez így azt sem tudom miert van. Csak kinyitom a szemem és nem tudok elaludni ha sikerül 10perc múlva ugyan ez van. 2 hónapja költöztünk össze

Dolgozok 8 órát mindennap el fáradok akkor sem tudok aludni. Én otthon nagyon jól tudtam aludni 1x sem ébredtem fel

23 éves vagyok


2019. szept. 9. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert előtte nem aludtatok együtt vagy mi? 2 hét után költöztetek össze? Nem is értem.
2019. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De együtt aludtunk sokszor és nem volt ez hogy nem tudtam aludni
2019. szept. 9. 23:20
 3/5 Rockarc ***** válasza:
82%

Az idegen kornyezet hatasa. Masok a hangok, a szagok, es talan a fenyek is beszurodnek. Idovel megszokod.


43F

2019. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hamvas rétihéja ***** válasza:
48%
Dugjatok egy jót, az segít majd.
2019. szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Dugás tényleg segít 😃


Másik pedig az, hogy egy matraccsere lehet megoldás. Esetleg ha valami műszálas szarral takarózol, akkor érdemes beszerezni egy lélegző anyagút. Ezek javítják az alvásminőséget.

2019. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!