Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden lány sokáig van reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány sokáig van reggel a fürdőszobában? Mit lehet olyan sokaig csinálni? Barátnőm több mint egy órát ott van.1 hónapja költöztünk össze.23f

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mit csinál. Tudod, kommunikáció. 😉
2018. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már mosolygott csak és nem mondott semmit
2018. márc. 4. 16:21
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 45 percbe vagy szintén 1 órába telik mire elkészülök. Miért? Azért mert a reggeli tusolás felfrissít, felébreszt, szóval az tart 10-15 percig, aztán kezdődik a hosszadalmas rész a reggeleimnek. Mivel gyorsan zsírosodik a hajam, ezért minden reggel meg kell mosnom + szárítanom amikor megyek valahova. Hosszú hajam van, a szárítás eltart kb 30 percig. Fürdés előtt vagy után wc. Kell fogat is mosni, felöltözni (nem sminkelek). Nekem ez veszi el az időmet, de ahhoz előbb is kelek fel.


16/l

2018. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú lábai vannak és borotválja.

31/f

2018. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom reggelente leborotválja a testét, vagy más módon szőrtelenít, hajatmos, letusol, hajatszárít, fogatmos, kiszedegeti a frissen kinőtt szemöldökszőrt, kinyom pár pattanást vagy miteszert, sminket rak fel, megméri a súlyát, dezodor, fésű, körömtisztítás, fogselyem+szájvíz
2018. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Este nincs kielégítve, kénytelen reggel magának elintézni.
2018. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Tusolàs 10 perc.

Öltözès 10 perc.

Frizura újabb 10 perc. Ha hosszú haja van, azt idő normálisan megfésülni.

Smink: ez változó, én 10 perc alatt megvagyok vele, de nagyon egyszerűen sminkelek. Ha tényleg szép nappali sminket csinál, arra el tud menni fél óra. Hidratálàs, alapozás, korrektor, púder, highlighter, pirosìtó, szemhéjpor, tusvonal, szempillaspirál, rùzs. Ès akkor még nem próbál ki semmi újat, csak a rutin begyakorolt mozdulatokat csinálja. Ha kísérletezik, arra bizony elmehet még több idő.

2018. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktam egy orat keszulodni, de kb 35-40 percet igen. Ha zuhanyzom reggel, akkor meglehet az egy ora is. Arcmosas, fogmosas, smink, dezodor, sok aprosaggal elmennek a percek.
2018. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
6# Este kivan elégítve. Ha akarna reggel is kilenne
2018. márc. 4. 16:39
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én szeretek aludni, szóval munkanapokon az ágyból felkeléstől számított egy óra múlva szoktam indulni dolgozni, abba pedig belefér a tisztálkodás, a reggeli, a felöltözés, minden, ami kell, és nem vagyok ápolatlan. Szóval nem tudom, a barátnőd mit szöszmötöl ennyi ideig. Mondjuk nekem öcsém tud sokat pepecselni a WC-n, de ez csak addig volt probléma, amíg mindketten a szüleinkkel éltünk, most már mindketten külön élünk.
2018. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!